Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Darmowe zwroty

SAFFORT – największa oferta sejfów w jednym miejscu – gdy wybierzesz odpowiedni dla siebie sejf, śmiało kupuj go przez Internet ponieważ w ciągu 30 dni od dnia otrzymania towaru gwarantujemy Ci 100% zwrotu wydanych pieniędzy.

Nieważne, w której części Polski mieszkasz – dostawa dla wszystkich naszych klientów jest darmowa. E-sklep Saffort.pl oferuje dostawę w ciągu 2-3 dni roboczych. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, Saffort.pl zwróci Ci pieniądze zapłacone za sejf oraz pokryje wszystkie związane ze zwrotem koszty dostawy.

Wszystko, o co prosimy to zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu po uprzednim upewnieniu się, że produkt znajduje się we właściwym stanie handlowym. Jeżeli chcesz zwrócić sejf, wypełnij formularz zwrotu

Koszty zwrotu sejfu zostaną poniesione przez Kupującego tylko wtedy, gdy produkt został dostarczony w dobrej jakości i spełnia wszystkie opisy zawarte na www.saffort.pl przy opisie produktu, w przeciwnym razie koszt zwrotu pokrywa Saffort. 

Sejf możesz zwrócić w ciągu 30 dni od dnia nabycia.


Sejf musi znajdować się w takim samym stanie handlowym, w jakim go otrzymałeś oraz być umieszczony w oryginalnym opakowaniu.
Gdy otrzymamy zwrócone towary, zostaną one sprawdzone przez ekspertów SAFFORT. Po ich skontrolowaniu rozpocznie się proces zwrotu pieniędzy na podane przez Ciebie konto bankowe.

Wróć do góry