Tanie sejfy

Zalety zakupu sejfu są oczywiste. Lepsza ochrona przedmiotów najwyższej wartości, większe bezpieczeństwo w przypadku włamania, więcej prywatności itd. Niemniej jednak, nawet jeśli wydaje się, że nie można przecenić wartości spokoju i równowagi, to jednak wciąż wiele osób nie dec... Czytaj dalej

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Jak zamówić sejf?

Oczywiście tańszy sejf, który nawiasem mówiąc, można zamówić przez Internet, prosto z naszego e-sklepu, nie będzie miał jakości skrytki z najwyższej półki. Jednakże lepszy tani sejf niż żaden! Na początku skup się na zapewnieniu swoim kosztownościom bezpieczeństwa. Droższe szafy są zazwyczaj trudniejsze do złamania i bardziej odporne na ogień, ale jeśli nie jesteś jeszcze pewien zakupu, może lepszym wyjściem będzie zakup tańszego i ulepszenie go później? Oczywiście to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Pamiętaj, że możesz do nas także napisać z uwzględnieniem swojego budżetu i życzeniami związanymi z poszukiwanym produktem, żebyśmy mogli jak najlepiej dopasować sejf do Twoich potrzeb.

Możemy dostarczyć Twoje zamówienie do wszystkich miast w Polsce - Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Katowic i wielu innych miejscowości.

Dlaczego watro kupić tani sejf?

Łatwy montaż - możesz umieścić go praktycznie wszędzie. Firma Saffort ma 20 lat doświadczenia w sprzedaży sejfów, więc możesz nam całkowicie zaufać w sprawie zakupu odpowiedniego produktu dla siebie. Jednak najlepsze miejsca znajdują się poza zasięgiem wzroku. Świetnymm rozwiązaniem będzie umieszczenie go w ścianie za obrazem lub inną dekoracją ścienną.

Cena - tani oznacza naprawdę tani. Większość ludzi wierzy, że te sejfy mogą nie mieć tak dużej trwałości jak te z wyższej klasy, ale w rzeczywistości są zbudowane z bardzo wysokiej jakości materiałów, by chronić za niższą cenę. Ochrona - jeśli złodzieje lub inni intruzi będą próbować się do niego włamać, to stracą dużo czasu i popełnią błędy. Czasem nawet drobna pomyłka może naprowadzić organy ścigania do zatrzymania włamywaczy. Jakość w rozsądnej cenie - jeśli produkt jest certyfikowany, to znaczy, że posiada certyfikat i możesz zawierzyć w jakość i wytrzymałość bez względu na cenę. Najgorszą rzeczą dla właściciela szafy pancernej jest posiadanie produktu, który jest niezgrabny i nie do końca bezpieczny, dlatego sejfy z certyfikatami są czymś, na co należy zwrócić uwagę.

Miejsce sejfu dopasowane do typu budynku

Instalacja szafy jest stosunkowo prosta w większości przypadków. Unikaj miejsc, przez które przewija się wiele osób. Tanie sejfy najczęściej przeznaczone są do osobistego użytku. Chociaż niektóre kluby i organizacje także instalują je u siebie.

Jak wybrać klasę sejfu?

Jeśli już decydujemy się na kupno sejfu, musimy się zastanowić czy potrzebujemy na niego atestu oraz w jakiej klasie ma się on znajdować. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zawiera dokładne informacje o poszczególnych klasach odporności na włamanie. Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada. Zapoznaj się z listą klas bezpieczeństwa poniżej, żeby wybrać, które rozwiązanie najlepiej Ci odpowiada:

- od 0 do XIII – gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- S1 i S2 - gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- Broń i amunicja – szafy do przechowywania broni i amunicji,
- A – urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów poufnych,
- B - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów tajnych,
- C - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów ściśle tajnych.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;