Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Tanie sejfy

Zalety zakupu sejfu są oczywiste. Lepsza ochrona przedmiotów najwyższej wartości, większe bezpieczeństwo w przypadku włamania, więcej prywatności itd. Niemniej jednak, nawet jeśli wydaje się, że nie można przecenić wartości spokoju i równowagi, to jednak wciąż wiele osób nie decyduje się na kupno szafy pancernej, uważając że jest to ekskluzywny produkt zarezerwowany dla bogaczy.

To nieprawda! Firma Saffort posiada w asortymencie tanie sejfy dostępne dla każdego!

Czytać więcej

Produktów nie znaleziono.