Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Szafy pancerne

Szafy pancerne mają bardzo szerokie zastosowanie. Małe i duże firmy potrzebują takich sejfów. Służą do przechowywania bardzo ważnych przedmiotów, przeważnie najcenniejszych w budynku. Praktycznie każda firma ma coś, co musi być umieszczone w takiej pancernej szafie, kiedy firma jest zamykana.

Grube ściany, najwyższej jakości wykonanie w połączeniu z bardzo trwałymi materiałami, daje produkt, do którego niemal nie sposób się włamać. Dzięki temu za odpowiednią cenę dostaniemy skrytkę, której poszukiwaliśmy. Jeśli chodzi o kwotę, to za szafę pancerną zrobioną z najwyższej jakości materiałów zapłacimy więcej niż za mniej zabezpieczony produkt. Niemniej jednak należy się zastanowić jak bardzo narażone na kradzież będą nasze kosztowności i biorąc pod uwagę ich cenę obliczyć czy potrzebujemy sejf pancerny z najwyższej półki czy z niższej, który również w zupełności spełni nasze oczekiwania.

Szafy pancerne znajdą zastosowanie także w prywatnych domach. Każdy z nas ma coś w domu, co chciałby przechowywać w bezpiecznym miejscu. Czy to sprzęt elektroniczny, czy sprzęt firmowy, który danego dnia musieliśmy zabrać do domu. Szafa pancerna w 100% zapewni nam odpowiednie warunki do odpowiedniego przechowywania naszych kosztowności.

Czytać więcej