Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Szafa na broń myśliwską

Każdy z nas ma cenne przedmioty, które chciałby ocalić od kradzieży: biżuterię, ważne dokumenty oraz inne kosztowności. Niektórzy posiadają również rzeczy, które bezpiecznej jest schować, żeby chronić samych siebie, należą do nich: strzelby, pistolety, karabiny oraz broń myśliwska.
Średnia długość strzelby waha się od 60 do 76 centymetrów, dlatego warto zaopatrzyć się w sejf wysoki na co najmniej 1 metr i szeroki na 75 centymetrów. Zawsze można pomyśleć o jeszcze większej, nowej szafie na broń myśliwską. To niewielki koszt w porównaniu do bezpieczeństwa, jakie zapewnia.

Czytać więcej