Szafa na broń długą

Saffort jest wiodącym i wyróżniającym się sprzedawcą sejfów w Polsce. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i mnóstwo zadowolonych klientów, Saffort z przyjemnością prezentuje Ci sejfy na broń długą.

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Odpowiednie przechowywanie broni, a tym bardziej karabinu, jest koniecznością. Nie tylko ze względu na komfort, ale i dla bezpieczeństwa domowników i znajomych. Doskonale to rozumiemy i sprzedajemy tylko certyfikowane, produkty najwyższej jakości, które zdobywają uznanie przez właścicieli broni na całym świecie. Nieważne czy poszukujesz sejfu całego z metalu, czy z szyba, przez którą można ujrzeć zawartość, możesz być pewien, iż Saffort zawsze będzie miał Ci coś do zaoferowania.

Saffort jest sklepem przeznaczonym do sprzedaży szaf na broń długą z najwyższej półki, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Te sejfy są trudne do obrabowania i charakteryzują się wysoką odpornością na ogień, do tego mają inne niezbędne cech, takie jak: trwałość, wytrzymałość, długowieczność, praktyczność.

które są bardzo cenione przez właścicieli.

Jak zainstalować szafę pancerną?

Montaż szafy na karabiny może być wyzwaniem, dlatego członkowie zespołu Saffort pomogą Ci z procedurą instalacji sejfu. Oferujemy znaczne zniżki na niektóre z naszych produktów, tak abyś mógł kupić bardzo dobrze wykonaną szafę na broń długą w rozsądnej cenie. Nasz serwis ma bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie doboru sejfu. Dzięki czterem prostym krokom Saffort znajdzie najlepiej wpisujący się w Twoje wymagania sejf na karabin. Dodatkowo każdy z naszych produktów posiada przejrzysty i szczegółowy opis. W ten sposób możesz dowiedzieć się jak najwięcej o danym sejfie przed decyzją o zakupie. Skorzystaj z naszej strony internetowej, żeby zamówić każdy z produktów z darmową dostawą. Z nami masz możliwość zaoszczędzić czas i pieniądze. Dostarczymy Ci szafę pancerną, dokąd zechcesz: Warszawa; Kraków; Łódź; Wrocław; Poznań; Gdańsk; Szczecin; Bydgoszcz; Lublina ; Katowice .

Miejsce sejfu w pomieszczeniu

Większość szaf na karabiny i broń długolufową jest dość wysokich i musi stać w pionie, więc piwnice mogą nie spełnić tych warunków. Zwykłe pomieszczenie w Twoim domu powinno jednak wystarczyć. Sejf może się zmieścić niemal w każdym wnętrzu. Pamiętaj tylko, żeby umieścić go w miarę blisko ściany, najlepiej w rogu pokoju. W miejscu, które nie rzuca się w oczy.

Sejf dopasowany do typu budynku

Szafa tego typu najczęściej przeznaczona jest do użytku osobistego. Chociaż niektóre kluby i organizacje powiązane ze strzelectwem także instalują je u siebie, to jednak wziąć najczęściej można je spotkać w mieszkaniach i w prywatnych domach.

Co można przechowywać w sejfach?

Szafy na broń długą są dedykowane w szczególności na karabiny, jednakże nikt nie zabronić Ci trzymać w nich: dokumentów, gotówki, kosztowności i wszelkich pamiątek drogich naszej pamięci. O ile w sejfie jest jeszcze miejsce, możesz w nim trzymać, co tylko zechcesz.

Jak wybrać klasę sejfu?

Jeśli już decydujemy się na kupno szafy pancernej, musimy się zastanowić czy potrzebujemy na niego atestu oraz w jakiej klasie ma się on znajdować.

Klasy bezpieczeństwa: - od 0 do XIII – gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych, - S1 i S2 - gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych, - Broń i amunicja – szafy do przechowywania broni i amunicji,

Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;