Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy ścienne

Sejfy ścienne są bardzo częstym wyborem naszych klientów. Dzięki temu, że można je zamontować w ścianie, bardzo łatwo je ukryć. A bezpieczne przechowywanie naszych kosztowności jest główną myślą, kiedy decydujemy się na kupno sejfu. W tej kwestii sejf ścienny spełnia wszelkie pokładane w nim oczekiwania. Można go zamontować niemal w każdym miejscu w domu lub mieszkaniu. Przecież wszędzie mamy ściany, oczywiście z zachowaniem odrobiny zdrowego rozsądku.

W kwestii sejfów ściennych mamy do wyboru szeroki wachlarz produktów. Należy jednak pamiętać, że taka skrytka nie będzie miała bardzo dużej pojemności, jako że musi być umieszczona w ścianie, która daje pewne ograniczenia zwłaszcza jeśli chodzi o głębokość. Zalecamy bardzo dokładne przemyślenie kupna pod względem ulokowania w konkretnym miejscu i ilości kosztowności, które mają być przechowywane w środku.

Czytać więcej
Pokaż: 15 30 45 towarów na stronie
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 6
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 6