Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy podłogowe

Sejfy podłogowe są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą trzymać swoje dobra w niewidocznym, a co za tym idzie, bezpiecznym miejscu. Włamywacze i obcy nie będą wiedzieć o Twoim sejfie podłogowym i w ten sposób Twoje kosztowności pozostaną tam, gdzie ich miejsce. Usprawnione o hydraulicznie otwierane drzwi, skrytki podłogowe są łatwe w obsłudze i zarazem najbezpieczniejsze na polskim rynku.

Czytać więcej