Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy ognioodporne

Sejfy ognioodporne wyróżniają się od pozostałych tym, że mają większą odporność na ogień i wysokie temperatury. Te cechy są przydatne, gdy wybuchnie pożar lub gdy coś wymaga przechowywania w środowisku narażonym na ogień. Niektóre sejfy mogą chronić przedmioty, będąc w płomieniach nawet około godziny. Reasumując, korzyści z posiadania ogniotrwałego sejfu są oczywiste. Jednakże tylko do Ciebie należy decyzja czy potrzebujesz takiego sejfu.

Czytać więcej
Pokaż: 15 30 45 towarów na stronie
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3