Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Szafki i sejfy na klucze

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zgubił klucze. Przeszukujesz każdą kieszeń swoich jeansów, szukasz w torbie i w butach. Wracasz do samochodu i sprawdzasz czy nie wpadły pomiędzy siedzenia. Niestety nigdzie ich nie ma. Zaczynasz się zastanawiać, gdzie je ostatnio widziałeś, ale nie możesz sobie przypomnieć. Pora pogodzić się z faktem, że trzeba będzie zadzwonić po ślusarza, który wpuści Cię do domu a potem wymieni zamki w drzwiach.

Wyobraź sobie, co by było, gdybyś miał koło drzwi skrytkę lub sejf na klucze, gdzie zawsze wisiałaby jakaś zapasowa para. To o wiele rozsądniejsze niż zostawianie ich za doniczką lub pod wycieraczką.

Czytać więcej