Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy na broń

Jeśli mówimy o broni palnej to nigdy nie można założyć, że jest idealnie zabezpieczona. Większość krajów nałożyło obowiązki prawne dla właścicieli broni. W Polsce, w artykule 42. Prawa łowieckiego, jest wyszczególnione, iż każdy, kto ma broń palną powinien posiadać pozwolenie na jej posiadanie.

Każdy odpowiedzialny człowiek powinien właściwie przechowywać broń. Z dala od dzieci i osób niepowołanych. Saffort oferuje szeroki wachlarz możliwości i rozmiarów sejfów na broń palną w rozsądnych cenach do kupienia w sklepie online. Produkty pochodzą od renomowanej firmy, która od lat działa na europejskich rynkach i jest szanowana na arenie międzynarodowej. Co warto wiedzieć o sejfach na broń palną firmy Saffort?

Czytać więcej
Pokaż: 15 30 45 towarów na stronie
Page:
  1. 1
  2. 2
Page:
  1. 1
  2. 2