sejfy nie są certyfikowane. Dlatego też jeżeli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa, proponujemy wybierać raczej produkty z kategorii sejfów pancernych. Niezwykle istotne jest należyte przymocowanie sejfu meblowego, ponieważ sejf tego typu jest lekki i łatwo go wynieść. Ze względów bezpieczeństwa warto więc zadbać o to, by dobrze trzymał się podłoża. Ponieważ sejfy meblowe można nabyć w stosunkowo niskiej cenie, wielu klientów kupuje je jako prezent dla swoich dzieci, ucząc je tym samym dbałości o wartościowe przedmioty już od najmłodszych lat. Gdy z biegiem lat, dzieci dorastają, „ich pierwszego sejfu“ nie wystarcza do ochrony zgromadzonego przez nie majątku, można w takim przypadku śmiało zacząć myśleć o zakupie sejfu gwarantującego wyższy poziom bezpieczeństwa. "> sejfy nie są certyfikowane. Dlatego też jeżeli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa, proponujemy wybierać raczej produkty z kategorii sejfów pancernych. Niezwykle istotne jest należyte przymocowanie sejfu meblowego, ponieważ sejf tego typu jest lekki i łatwo go wynieść. Ze względów bezpieczeństwa warto więc zadbać o to, by dobrze trzymał się podłoża. Ponieważ sejfy meblowe można nabyć w stosunkowo niskiej cenie, wielu klientów kupuje je jako prezent dla swoich dzieci, ucząc je tym samym dbałości o wartościowe przedmioty już od najmłodszych lat. Gdy z biegiem lat, dzieci dorastają, „ich pierwszego sejfu“ nie wystarcza do ochrony zgromadzonego przez nie majątku, można w takim przypadku śmiało zacząć myśleć o zakupie sejfu gwarantującego wyższy poziom bezpieczeństwa. "> sejfy nie są certyfikowane. Dlatego też jeżeli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa, proponujemy wybierać raczej produkty z kategorii sejfów pancernych. Niezwykle istotne jest należyte przymocowanie sejfu meblowego, ponieważ sejf tego typu jest lekki i łatwo go wynieść. Ze względów bezpieczeństwa warto więc zadbać o to, by dobrze trzymał się podłoża. Ponieważ sejfy meblowe można nabyć w stosunkowo niskiej cenie, wielu klientów kupuje je jako prezent dla swoich dzieci, ucząc je tym samym dbałości o wartościowe przedmioty już od najmłodszych lat. Gdy z biegiem lat, dzieci dorastają, „ich pierwszego sejfu“ nie wystarcza do ochrony zgromadzonego przez nie majątku, można w takim przypadku śmiało zacząć myśleć o zakupie sejfu gwarantującego wyższy poziom bezpieczeństwa. ">
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy meblowe

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że sejfy meblowe są przeznaczone do przechowywania mebli. Jednak tak nie jest. Szybko można się przekonać, że jest to tylko nazwa kategorii szaf pancernych. Są nazywane sejfami meblowymi, gdyż doskonale zlewają się z otoczeniem, wystrojem wnętrza i co najważniejsze - z meblami. To cechy, które rzadko spotyka się na rynku szaf pancernych.

Czytać więcej

Produktów nie znaleziono.