Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy luksusowe

W największej specjalistycznej sieci handlowej oferującej sejfy SAFFORT znajdziesz również sejfy luksusowe o wyjątkowym designu, które nie tylko ochronią Twoje rzeczy, lecz także staną się ozdobą wnętrza. Sejfy luksusowe do domów i firm – sejfy o drewnianym wykończeniu, wyjątkowe sejfy szklane, szczególnie lubiane przez myśliwych sejfy z mechanizmami, które w środku sejfu nakręcają automatyczne zegary i przeciwdziałają ich wyczerpaniu się.
Tu znajdziesz wystawne, o unikalnym designu sejfy luksusowe, które nie tylko będą chronić Twoje rzeczy, lecz także staną się ozdobą wnętrza twojego mieszkania lub domu. Sejfy luksusowe są wykonane przez najlepszych europejskich producentów, dostosowane do wyrafinowanego i wyjątkowego gustu. Takie ekskluzywne sejfy wyróżniają się z otoczenia, są wyjątkowe i naprawdę stanowią ozdobę domu każdego człowieka. W związku z tym jednostkowe sejfy nie tylko są detalem wnętrza, lecz także pełnią bardzo ważną funkcję – chronią trzymane w nich pieniądze, dokumenty lub inne ważne rzeczy. Mamy bogaty asortyment sejfów luksusowych, ponieważ różnią się one nie tylko substancją, z której zostały wykonane, lecz także wymiarami oraz kształtem. Ceny tych sejfów są różne, a który wybierzesz, zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

Czytać więcej