Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy elektroniczne

Sejfy elektroniczne są obecnie najpopularniejszymi na rynku. Nie dziwi nas to, gdyż najważniejszą rzeczą, o której mówimy naszym klientom, jest bezpieczeństwo. A zamki elektryczne są w stanie to bezpieczeństwo zapewnić. Niektóre z nich mają nawet 100 milionów kombinacji kodu. Kupując taki produkt mamy pewność, że „klucz” nie wpadnie w niepowołane ręce, gdyż szyfr mamy tylko w swojej głowie. Ewentualny złodziej nie zdoła włamać się do sejfu elektronicznego w naszym domu czy firmie. Dopiero kiedy wyniesie skrytkę, może się starać do niej włamać. Dlatego mimo zamka elektronicznego należy zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. Jak widać nie ma się co zastanawiać, ponieważ w dzisiejszych czasach na rynku nie ma lepszej opcji jak zamek elektryczny.

Czytać więcej

Produktów nie znaleziono.