Sejfy elektroniczne

Sejfy elektroniczne są obecnie najpopularniejszymi na rynku. Nie dziwi nas to, gdyż najważniejszą rzeczą, o której mówimy naszym klientom, jest bezpieczeństwo. A zamki elektryczne są w stanie to bezpieczeństwo zapewnić. Niektóre z nich mają nawet 100 milionów kombinacji kodu. Kup... Czytaj dalej

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Jak zamówić sejf elektroniczny?

Przechowywanie kosztowności poza sejfem jest dość nierozsądne. Nigy nie mamy pewności, czy ktoś nie wtargnie do naszego domu. Osoby trzecie mogą ulec pokusie by je zabrać. Złodziejomo wiele łatwiej znaleźć i ukraść Twoje drogocenne przedmioty, kiedy nie są dostatecznie zabezpieczone. Na szczęście Saffort ma duży wybór sejfów elektronicznych które możesz zamówić przez Internet.

Kiedy kupisz sejf na naszym e-sklepie, możesz być pewny, że rzeczy, które cenisz są bezpiecznie przechowywane. Co więcej, niektóre firmy ubezpieczeniowe wymagają konkretnego certyfikatu do sejfu, aby ubezpieczyć poszczególne przedmioty. Sprzedajemy produkty od wielu producentów by zapewnić szeroki wachlarz dostępnych typów i klas sejfów, które dopasują się do potrzeb każdego indywidualnego klienta. Saffort dostarcza szafy na broń ręczną do tych miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublina, Katowice.

Montaż i umiejscowienie sejfu w pomieszczeniu

Niezależnie od roli, jaką ma spełniać elektroniczna szafa pancerna, rekomendowane jest, żeby była umiejscowiona poza zasięgiem wzroku. Zalecamy umieszczenie skrytki w ścianie i ukrycie jej za dekoracją ściany lub w szafie w sypialni. Możesz także improwizować, ale pamiętaj, że łatwiej jest ukraść sam sejf i włamać się do niego w innym miejscu niż w Twoim domu. Jeśli więc nie możesz umieścić go w ścianie, to rozważ wmontowanie go w podłogę. Sejfy na przechowywanie dokumentów nie muszą być duże, dlatego z łatwością ukryjemy je przed wzrokiem ciekawskich. Montaż sejfu elektronicznego może być wyzwaniem, dlatego członkowie zespołu Saffort pomogą Ci z procedurą instalacji sejfu.

Co przechowywać w sejfie?

Pieniądze, biżuterię, dokumenty, drogie gadżety, dyski twarde i inne cenne rzeczy osobiste, łącznie z bronią. W zależności od tego, co planujesz przechowywać w pierwszej kolejności, Twój wybór może okazać się o wiele łatwiejszy, ponieważ mamy bogatą ofertę sejfów elektrycznych specjalnie dedykowanych do broni, dokumentów itp.

Jak wybrać klasę sejfu?

Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada.
Zapoznaj się z listą klas bezpieczeństwa poniżej, żeby wybrać, które rozwiązanie najlepiej Ci odpowiada:

- od 0 do XIII – gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- S1 i S2 - gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- Broń i amunicja – szafy do przechowywania broni i amunicji,
- A – urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów poufnych,
- B - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów tajnych,
- C - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów ściśle tajnych.

Masz jeszcze jakieś pytania? Wyślij je na stronę Saffort! Nasz zespół jest zawsze gotowy Ci pomóc i zrobi to najszybciej, jak to będzie możliwe.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;