Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy domowe

By móc powiedzieć "Dom jest tam, gdzie jest Twoje serce" musisz upewnić się, że dom jest tak komfortowy i bezpieczny jak to tylko możliwe. Jak to zrobić? Zakup szafy pancernej jest świetnym początkiem, ponieważ gwarantuje Ci miejsce, w którym możesz umieścić wszystkie swoje wartościowe rzeczy. Firma Saffort ma wiele lat doświadczenia w sprzedaży sejfów domowych. Teraz możesz skorzystać z luksusu kupienia go przez Internet bez potrzeby opuszczenia swojego domu.

Porozmawiajmy o sejfach dla domu!

Czytać więcej
Pokaż: 15 30 45 towarów na stronie
Page:
  1. 1
  2. 2
Page:
  1. 1
  2. 2