Sejfy depozytowe

Sejfy depozytowe są świetne dla banków, restauracji i innych instytucji publicznych. Są także idealne dla ludzi, którzy pracują z pokaźnymi sumami pieniędzy w gotówce. Sejf depozytowy można znaleźć w każdej cenie i będzie użyteczny zarówno dla firm jak i dla indywidualnych użytko... Czytaj dalej

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  

Sposób włożenia depozytu

Filtruj sejfy depozytowe według sposobu wkładania rzeczy.

Certyfikat bezpieczeństwa

Tu znajdziesz informację o tym, jakiej klasie bezpieczeństwa odpowiada sejf, zgodnie z jaką normą jest certyfikowany dany sejf.

Ranking ubezpieczeniowy

Filtruj sejfy według maksymalnej polecanej sumy ubezpieczeniowej dla pieniędzy / innych kosztowności.

Ochrona przeciwogniowa

Filtruj sejfy według odporności przed ogniem.

Rodzaj zamka

Filtruj sejfy według typu zamka.

Cena

Filtruj sejfy według ceny.

4 427 zł 4 590 zł

Czas dostawy

Filtruj sejfy według terminu dostawy.

Wysokość

Filtruj sejfy według ich wysokości zewnętrznej w milimentrach.

Szerokość

Filtruj sejfy według ich szerokości zewnętrznej w milimetrach.

Głębokość

Filtruj sejfy według ich głębokości zewnętrznej w milimetrach.

Pojemność

Filtruj sejfy według ich objętości wewnętrznej w litrach.

Waga

Filtruj sejfy według ich wagi w kilogramach.

Producent

Filtruj sejfy według wybranych producentów.

/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php
Mottura CASH 11.C 132 N   sejf Mottura CASH 11.C 132 N
4 590 zł z VAT
  • Rozmiar: W:295 x Sz:410 x G:310 mm
  • Zamek: Kluczowy + mechaniczny szyfrowy
  • Ochrona: 14
  • Odp. ogniowa:
-25%
Konsmetal Premium-LS/67E +cashier sejf Konsmetal Premium-LS/67E +cashier
5 876 zł Zaoszczędź 1 449 zł 4 427 zł z VAT
  • Rozmiar: W:670 x Sz:490 x G:440 mm
  • Zamek: Kluczowy + elektroniczny
  • Ochrona: 16
  • Odp. ogniowa: 3

Czym właściwie jest sejf depozytowy?

Najważniejszą cechą sejfów depozytowych jest możliwość włożenia do nich czegoś za pomocą mechanizmu wrzutowego, czyli poprzez małą szparę, bez możliwości wyjęcia tego dopóki sejf jest zamknięty. Dlatego tak świetnie działa w przypadku banków i innych przedsiębiorstw. Po otrzymaniu gotówki można ją natychmiast przechować do czasu następnego otwarcia skrytki. Klucze, dokumenty i inne przedmioty także mogą być przechowywane w ten sposób.

Czy warto w ogóle zastanawiać się nad sejfem depozytowym?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą handlowym lub osobą, która obraca dużymi transakcjami w gotówce w ciągu dnia, to taka skrytka depozytowa jest idealnym wyborem! Można umieścić w niej przedmioty bez żadnych zmartwień i wyjąć je później w ciągu dnia. Można wkładać wiele razy, by potem po prostu otworzyć sejf i wyjąć je wszystkie.

Jeśli jednak planujesz przechowywać coś długoterminowo, to lepiej jest wybrać inny sejf, a nie skupiać się tylko na sejfach depozytowych. Są fantastyczne dla hoteli, restauracji, banków, kawiarni, kantorów oraz każdej instytucji, która operuje głównie gotówką. Tracisz bardzo dużo czasu otwierając i zamykając zwykłą skrytkę, kiedy przy depozytowej jest to proste i bezpieczne!

Jak wybrać najlepszy sejf od Saffort?

To najtrudniejsza część. Jednak e-sklep Saffort ma intuicyjne i proste w użytkowaniu "Narzędzie doboru sejfu", które pokaże Ci produkt najlepiej spełniający Twoje wymagania. Jeśli starasz się znaleźć go w naszej wyszukiwarce, koniecznie weź pod uwagę te rzeczy:
Cena - bardzo ważne jest, aby ustalić kwotę, którą możemy przeznaczyć na zakup skrytki. To pomoże Ci określić priorytety podczas wybierania sejfu i podjąć najlepszą decyzję.
Rozmiar - nie wszystkie sejfy depozytowe są małe i poręczne. Niektóre z nich są duże i masywne. Jednakże zawsze najlepiej jest wybrać największą skrytkę dostępną w ramach przewidzianego budżetu. Oczywiście nie należy przesadzać z wielkością i realnie ocenić swoje możliwości i potrzeby.
Rodzaj zamka - zamki na klucz są najprostsze do złamania i najbardziej skomplikowane w obsłudze. Zamki elektroniczne zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz bardzo łatwo się z nich korzysta.

Większość produktów posiada również prestiżowe certyfikaty bezpieczeństwa.

Kupno sejfu depozytowego z Saffort

Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego sejfu z naszego sklepu internetowego, to możesz być pewien, że otrzymasz odpowiedź na każde pytanie, jakie masz w kwestii wyboru najlepszej skrytki. Żeby kupić, kliknij na produkt, który Cię interesuje, dodaj go do wózka i przejdź do ekranu płatności. Po zatwierdzeniu Twojej płatności skrytka rusza w drogę do Ciebie.

Nie musisz się martwić o montaż, ponieważ ten rodzaj sejfu można umieścić na półce, w szufladzie albo ukryć za dekoracjami wnętrza. Rzeczone skrytki ułatwiają pracę i są niewymagające, więc na pewno będziesz miał z nimi dobre doświadczenia. Możemy dostarczyć sejfy depozytowe od Konsmetal, Stark, Mottura and Technomax oraz innych producentów do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Katowic i wielu innych miejscowości.

Słowo o Saffort

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie ze sprzedażą sejfów, więc możesz na nas liczyć! Staramy się obiektywnie i profesjonalnie pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Gwarantujemy najniższą cenę sejfu kupionego przez Internet i konsultacje z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania 24/7! Zdobądź swój sejf depozytowy od Saffort!

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;