Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy antywłamaniowe

Sejfy z ATESTEM. Na stronie internetowej Saffort.pl znajdziesz również sejfy antywłamaniowe do domu i biura. Są to nie tylko zgodnie z europejską normą ceryfikowane sejfy ochronne, przeznaczone do przechowywania dokumentów, kosztowności, pieniędzy, lecz także innych wartościowych rzeczy. Sejf pancerny – to jeden z najpopularniejszych oferowanych przez nas produktów.
Sejfy antywłamaniowe z atestem (sejfy metalowe, sejfy pancerne) dostępne na stronie Saffort.pl – to tylko zgodne z normą europejską certyfikowane sejfy ochronne, przeznaczone do przechowywania dokumentów, kosztowności, pieniędzy oraz innych drogich rzeczy. Chociaż broń najczęściej jest przechowywana w sejfach na broń, te sejfy antywłamaniowe także mogą być przeznaczone do trzymania pistoletów, broni krótkiej. Najczęściej jednak w sejfach antywłamaniowych są przechowywane dokumenty oraz inne papiery wartościowe: umowy, akcje, czeki.
Do klasy sejfów z atestem są zaliczane także sejfy na dokumenty (najczęściej w nich są trzymane dokumenty), także sejfy na pieniądze (sejf na pieniądze jest przeznaczony do trzymania oszczędności). Najczęściej jednak wybiera się sejfy większe, aby móc przychowywać wszystkie kosztowności w jednym miejscu. Zarówno dokumenty, jak i pieniądze, zwłaszcza duże sumy, są bardzo cenne, dlatego większość przedsiębiorców uważa, że te certyfikowane sejfy są najbardziej odpowiednim miejscem do ich przechowywania. Często w takim wypadku wybiera się też sejfy z atestem ognioodporności, aby dokumenty i pieniądze były maksymalnie zabezpieczone.
Sejfy antywłamaniowe z atestem – jeden z najpopularniejszych produktów. Są to w ekstremalnych warunkach wypróbowane sejfy, najlepiej chroniące Twoje mienie. Sejf-szafa jest wyposażony w kilka równych ścian, dlatego taki sejf z atestem jest bardzo mocny i jakościowy. Na naszej stronie internetowej przy zamówieniu internetowym dostawa sejfów jest darmowa. A podczas wizyty w sklepie internetowym Saffort.pl najbardziej odpowiedni dla Ciebie sejf pomogą wybrać nasi eksperci. Sejfy pancerne (sejfy na dokumenty, pieniądze) są dostarczane na terenie całej Polski za darmo! Sejfy antywłamaniowe w atrakcyjnej cenie.

Czytać więcej