Sejf na pieniądze

Jeśli myślisz o zamkniętym sejfie, jaka myśl przychodzi Ci do głowy na temat tego, co jest w środku? Pieniądze, prawda? Saffort to wie, dlatego w swojej ofercie posiada wiele wysokiej klasy sejfów na pieniądze.

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Jesteśmy dumni mogąc dostarczyć naszym klientom produkty wiodących na światowych rynkach producentów, takich jak: Stark; Konsmetal; Technomax; Mottura; i inne.

Za rozsądną cenę, na którą możesz sobie pozwolić, kupisz bezpieczny i certyfikowany sejf. Certyfikaty gwarantują, że produkty, które zamierzasz zamówić przez Internet są najwyższej jakości. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na przechowywanie dużych sum pieniędzy, mamy najwyższą klasę bezpieczeństwa dla sejfów na pieniądze. Z drugiej strony, sejfy z najwyższej półki są przeznaczone dla tych klientów, którzy planują przechowywać ogromne sumy pieniędzy, czeki i inne wartościowe przedmioty w formie fizycznej. Jeśli nie zamierzasz przechowywać bajońskich sum, to coś z klasy bezpieczeństwa I lub II w zupełności Ci wystarczy.

Jak wybrać klasę sejfu?

Jeśli już decydujemy się na kupno sejfu, musimy się zastanowić czy potrzebujemy na niego atestu oraz w jakiej klasie ma się on znajdować. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zawiera dokładne informacje o poszczególnych klasach odporności na włamanie.

Klasy S1 i S2 oraz od 0 do XIII gwarantują ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych. Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada.

Gdzie zainstalować sejf?

Odkąd pieniądze rządzą światem, zalecamy przestrzegać pewnych wskazówek przed rozpoczęciem montażu sejfu. Umieść go w miejscu, gdzie nie będzie widoczny, to sprawi, że będzie bezpieczny. Zainstalowanie go w ścianie jest najlepszym wyborem. Schowanie go za obrazem lub inna dekoracją ściany z pewnością przyczyni się do tego, że złodzieje i inni intruzi będą mieli ogromne problemy, próbując go zlokalizować. Następnym krokiem są zamki. Wybierz elektroniczny i numeryczny zamek zamiast mechanicznego na klucz. Ten ostatni powoduje wraz z upływem czasu więcej problemów w użytkowaniu niż korzyści. Ponadto skrzyneczka na pieniądze z mechanicznym zamkiem jest łatwiej dostępna dla włamywaczy.

Twój sejf powinien być poza zasięgiem wzroku. Jak już wspomnieliśmy, spróbuj zainstalować go w ścianie lub wmontuj w podłogę. Kąty, dno szafy, półki także są świetnym pomysłem na umieszczenie swojej skrzynki na pieniądze. Miejsce sejfu dopasowane do typu budynku

Zarówno prywatnych jak i korporacyjnych klientów interesują sejfy na pieniądze. Za małą cenę, przedsiębiorstwa mogą uzyskać długoterminowe bezpieczeństwo dla swoich najważniejszych zasobów. Klienci prywatni poszukują czegoś do przechowywania na czarną godzinę, coś co nasze sejfy potrafią zapewnić bez problemu.

Co przechowywać w sejfach?

Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, ale nasze produkty są przeznaczone głównie do przechowywania pieniędzy, czeków, wartościowych dokumentów, zwłaszcza w papierowej formie. Możesz również trzymać w szafie pancernej inne dobra, lecz ilość miejsca, rozmiar i mechanizmy sejfu są dostosowane do przechowywania w nim pieniędzy, złota lub metali szlachetnych.

Jak zamówić sejf?

Skorzystaj z naszej strony internetowej, żeby zamówić każdy z produktów z darmową dostawą. Z nami masz możliwość zaoszczędzić czas i pieniądze.

Używając zaawansowanych narzędzi doboru Saffort, posortujesz sejfy w naszym e-sklepie pod względem wymiarów (wysokość, głębokość, szerokość), typu zamka (kluczowy, elektroniczny, mechaniczny szyfrowy, biometryczny, podwójny), ocena ubezpieczenia, cena i inne kryteria również są brane pod uwagę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o specyfikacji produktu: cenie, analizie rynku itp. Nie wahaj się z nami skontaktować - mamy wykwalifikowanych specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem, którzy pomogą Ci kupić prawidłowy sejf spełniający Twoje wymagania.

Dostarczymy Ci szafę pancerną, dokąd zechcesz: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Katowic i wielu innych miejscowości.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;