Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejf na laptopa

Właściciele komputerów, którzy przechowują na swoich urządzeniach cenne dane lub po prostu troszczą się o swój sprzęt, powinni zorientować się w sejfach na laptopa, gdyż może być to rozwiązanie ich problemów. Za przystępną cenę możesz kupić szafę na laptopa, która będzie idealna do przechowywania nie tylko jednego, ale nawet kilku komputerów przenośnych. Tablety, smartfony i inne urządzenia także bez problemu zmieszczą się w środku.

Wytrzymały, zrobiony z wysokiej jakości materiałów i dostępny przez Internet sejf na laptopa jest dostępny w e-sklepie Saffort. W naszym asortymencie można znaleźć skrytki małe i duże do wyboru z wszystkimi rodzajów zamków. Nasze sejfy bez problemu pomieszczą Twój komputer, tablet i inne drogie urządzenia, które pragniesz przechowywać z dala od złodziei i nieznajomych.

Czytać więcej

Produktów nie znaleziono.