Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejf do mieszkania

Nie każdy z nas marzy od pięknym domku w lesie, otoczonym naturą i dzikimi zwierzętami. Własny dom to w końcu obowiązki, jak choćby koszenie trawy i grabienie liści, ale też mnóstwo przestrzeni i pięknego ogrodu. Jednak jesteśmy społecznością i często potrzebujemy mieć przy sobie ludzi. Dlatego preferujemy życie w mieście, gdzie zazwyczaj mieszkamy w bloku. Mieszkanie duże czy małe, na najwyższym piętrze ogromnego blokowiska, czy w starej 4-piętrowej kamienicy - na pewno masz w środku coś cennego. Może to być kolekcja monet lub znaczków, wartościowe dokumenty, klucze do Twoich pięciu samochodów, czy pieniądze, których z całą pewnością nie powinieneś nosić ze sobą przez cały czas.

Wtedy pojawiają się pytania: „A może potrzebuję sejfu do mieszkania?” oraz „Który będzie najlepszy?” Saffort może Ci pomóc rozwiązać ten problem. Pomóc Ci znaleźć odpowiednią skrytkę do mieszkania w przystępnej cenie.

Czytać więcej