Sejf do mieszkania

Nie każdy z nas marzy od pięknym domku w lesie, otoczonym naturą i dzikimi zwierzętami. Własny dom to w końcu obowiązki, jak choćby koszenie trawy i grabienie liści, ale też mnóstwo przestrzeni i pięknego ogrodu. Jednak jesteśmy społecznością i często potrzebujemy mieć przy sobie... Czytaj dalej

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Jak zamówić sejf?

Możesz zamówić przez Internet sejf, który będzie pasował do Twojego mieszkania i dostać go w krótkim czasie. Znaleźć dobry produkt, mając możliwość wyboru produktów od różnych producentów, nie jest najłatwiejszym zadaniem. Jednakże Saffort udostępnia narzędzie doboru sejfów, żeby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Dzięki naszemu e-sklepowi zakup skrzynki do mieszkania nie będzie Cię kosztować więcej niż jesteś gotów zapłacić za bezpieczeństwo swoich rzeczy.

Nasi producenci, tacy jak: Safetronics, Valberg, Mottura, Technomax, Hartmann-Tresore, Konsmetal, Polaszek i inne firmy z naszego e-sklepu pozwolą Ci zamówić taką skrzynkę, jaką tylko sobie wymarzysz - dużą, małą, w ścianie, w podłodze, z kluczem, czy na kod. Sklep internetowy Saffort stara się spełnić wszelkie wymagania każdego klienta, który odwiedza nasz portal. Firma Saffort dostarcza sejfy dla mieszkania do tych miast w Polsce:Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublina, Katowice.

Wszystko co musisz zrobić, to wejść na naszą stronę internetową i złożyć zamówienie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o potencjalnym sejfie, transporcie czy montażu, nie martw się. Większość informacji jest przedstawiona na stronie sklepu internetowego Saffort.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze zlokalizowaniem odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, nie wahaj się dać nam znać. Zawsze możesz się też skontaktować z naszymi konsultantami telefonicznie lub e-mailem.

Co przechowywać w sejfie?

W sejfie dla Twojego mieszkania z Saffort możesz trzymać, co tylko chcesz: dokumenty, gotówkę i inne cenne przedmioty. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w środku. Nowe i certyfikowane sejfy posiadają doskonałe cechy bezpieczeństwa. Sklep internetowy Saffort oferuje również sejfy na klucze. Takie skrytki również są bardzo użyteczne.

Gdzie zainstalować sejf?

Niezależnie od roli, jaką ma spełniać skrzynka do mieszkania, rekomendowane jest, żeby była umiejscowiona poza zasięgiem wzroku. Możesz ją zainstalować w rogu pokoju lub ukryć w ścianie. Sejfy do mieszkania nie muszą być duże, dlatego z łatwością można schować je przed wzrokiem ciekawskich. Członkowie zespołu Saffort chętnie pomogą Ci z procedurą instalacji skrytki.

Jak wybrać klasę sejfu?

Jeśli już decydujemy się na kupno sejfu, musimy się zastanowić czy potrzebujemy na niego atestu oraz w jakiej klasie ma się on znajdować. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zawiera dokładne informacje o poszczególnych klasach odporności na włamanie.

Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;