Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejf biurowy

Wszyscy posiadamy ważne dokumenty, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce. Żyjemy w czasach kiedy dane osobowe powinny być dokładnie zabezpieczone przed osobami trzecimi. Nikt niepożądany nie może mieć wglądu do poufnych dokumentów. Bardzo często w prywatnym biurze, bądź w firmie musimy przechowywać gotówkę. Trzymanie ich po prostu w szufladzie jest bardzo nierozsądne. Saffort proponuje specjalne sejfy, w których pieniądze będą w pełni bezpieczne.

Czytać więcej

Produktów nie znaleziono.