Sejf biurowy

Wszyscy posiadamy ważne dokumenty, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce. Żyjemy w czasach kiedy dane osobowe powinny być dokładnie zabezpieczone przed osobami trzecimi. Nikt niepożądany nie może mieć wglądu do poufnych dokumentów. Bardzo często w prywatnym biurze, bądź... Czytaj dalej

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Szafa do biura nie musi mieć wielkich gabarytów. Ta przeznaczona do przechowywania pieniędzy i dokumentów powinna być wykonana z wysokiej jakości stali i być odpowiednio ciężka, by zapobiec wykradnięciu jej. Do szafy pancernej można oczywiście wkładać różne kosztowności od drogiej biżuterii po najcenniejsze pamiątki. Sejf do przechowywania ważnych dokumentów, pieniędzy i innych precjozów powinien być zaopatrzony w zamek elektroniczny, który zawsze będzie najbezpieczniejszy. Najlepiej nie dzielić kodu z żadną osobą, a zawsze będziemy pewni tego, że tylko my decydujemy o tym, kto i kiedy go otworzy.

Współpracujemy z rozpoznawanymi na całym świecie firmami produkującymi szafy pancerne między innymi: Safetronics; TREZOR-LIKTOR; Technomax; Hartmann-Tresore; Konsmetal; Polaszek; Brihard.

Jak zamówić sejf?

Saffort sprzedaje szafy biurowe w korzystnej cenie. Każdy znajdzie u nas wysoką jakość za niewielkie pieniądze. Producenci biorą pod uwagę różne potrzeby klientów i dostosowują sejfy, żeby najlepiej służyły kupującym. Skorzystaj z narzędzia doboru Saffort w naszym e-sklepie i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, biorąc pod uwagę cenę i wymiary, które Cię interesują. Zawsze mamy promocje i zniżki na produkty w każdej klasie bezpieczeństwa oraz w każdym rozmiarze.

Nie obawiaj się kupować naszych produktów w e-sklepie Saffort. Jest to w 100% bezpieczne, chronimy Ciebie oraz Twoje dane osobowe. Nie przekazujemy poufnych informacji osobom trzecim. Jeśli którykolwiek z naszych produktów nie spełni Twoich oczekiwań, gwarantujemy Ci wyrównanie kosztów i umożliwiamy dokonanie zwrotu produktu w trakcie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

Możemy dostarczyć Twoje zamówienie do wszystkich miast w Polsce - Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Katowic i wielu innych miejscowości.

Gdzie zainstalować sejf?

Niezależnie od roli, jaką ma spełniać szafa pancerna do biura, rekomendowane jest, żeby była umiejscowiona poza zasięgiem wzroku. Możesz ją zainstalować w rogu biura lub ukryć w ścianie. Sejfy na przechowywanie dokumentów nie muszą być duże, dlatego z łatwością schowamy je przed wzrokiem ciekawskich. Montaż szafy biurowej może być wyzwaniem, lecz członkowie zespołu Saffort pomogą Ci z procedurą instalacji sejfu.

Jak wybrać klasę sejfu?

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zawiera dokładne informacje o poszczególnych klasach odporności na włamanie. W większości przypadków, produkty atestowane są kupowane przez urzędy i instytucje państwowe. Często ubezpieczyciele wymagają wyższej klasy sejfu.

Zapoznaj się z listą klas bezpieczeństwa poniżej, żeby wybrać, które rozwiązanie najlepiej Ci odpowiada:

- od 0 do XIII – gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- S1 i S2 - gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- A – urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów poufnych,
- B - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów tajnych,
- C - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów ściśle tajnych.

Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci pasuje.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;