Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

SAFFORT – wszystkie sejfy w jednym miejscu!

Na stronie internetowej SAFFORT znajdziesz mnóstwo sprzedawanych w Polsce sejfów różnych producentów –  staraliśmy się sprowadzić dla Ciebie najlepsze sejfy. Uważamy, że potencjalnemu klientowi wygodniej jest oglądać wszystkie produkty na jednej stronie internetowej, niż przeglądać różne witryny w poszukiwaniu odpowiedniego sejfu. Tym bardziej, że na stronie internetowej e-sklepu SAFFORT sejfy różnych producentów są opisane według tego samego szablonu oraz tych samych kryteriów. To znaczy, że porównując kilka wybranych przez Ciebie sejfów, będziesz mógł zobaczyć detaliczne zestawienie ich charakterystyk według tych samych parametrów w jednym miejscu. 

Postawiliśmy sobie za cel stworzyć Ci możliwość znalezienia wszystkich sejfów w jednym miejscu.  Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz: sejfy domowe, przeciwpożarowe, certyfikowane, pancerne, sejfy na broń, sejfy ścienne itd. Nie wątpimy w ich jakość i jesteśmy w stanie zapewnić Ci niezawodną dostawę i serwis. Wspólnie dążymy do tego, aby proces wyboru sejfu był łatwy i przyjemny. Żeby wybrać sejf nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy. Bez względu na to, jakiego sejfu szukasz, w naszym sklepie możesz skorzystać z wielu pomocnych podczas wyszukiwania opcji takich, jak mapa strony, nieograniczone możliwości porównywania, filtrowanie, dzięki któremu spośród kilkuset sejfów możesz wybierać produkty według preferowanej wielkości, wagi, rodzaju zamka, ceny, producenta sejfu oraz innych parametrów. Pragniemy stale się doskonalić. Nie czuj się zaskoczony, jeżeli podczas kolejnej wizyty na stronie SAFFORT znajdziesz jeszcze więcej modeli sejfów, uproszczoną wyszukiwarkę lub inne nowości. Bardzo cenimy sobie Twoje uwagi, dlatego prosimy o opinie na temat naszej strony i oferowanych produktów – nie omieszkamy na nie reagować i stale podnosić poziom naszych usług. 

  

Sklep internetowy Saffort.pl