Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Opinie klientów o Saffort.pl

Bardzo się cieszę, że w jednym miejscu mogłem znaleźć aż tak dużo sejfów, a także informacji pomocniczych o tym, jak wybrać sejf. Gdy zrozumiałem, czego potrzebuję – wysłałem zapytanie i już następnego dnia otrzymałem ofertę z uwzględnieniem istotnych dla mnie właściwości oraz opinii. Wybrałem i już w ciągu kilku dni otrzymałem sejf. Produkt spełnił moje oczekiwania. Dziękuję.


Długo wybierałem sejf i ostatecznie zdecydowałem się nabyć go w tym sklepie. Szukałem sejfu ściennego, ponieważ jest to bardzo odpowiedzialny zakup, sporo czasu spędziłem analizując opisy produktów. Na tej stronie było to najłatwiejsze, ponieważ sklep oferuje mnóstwo sejfów wyprodukowanych przez wielu producentów. Po zapoznaniu się z informacją o producentach, certyfikatach oraz oczywiście dzięki konsultacjom doradców sklepowych wybrałem sejf ścienny firmy Mottura z zamkiem elektronicznym. Na produkt musiałem poczekać kilka tygodni, lecz gdy otrzymałem sejf, byłem bardzo zadowolony. Po pierwsze, dostawa była o wiele szybsza niż się spodziewałem, po drugie - sejf jest bardzo elegancki i świetnie działa, a to jest najważniejsze. Dziękuję za profesjonalną pomoc doradcom sklepowym.


Postanowiłam nabyć sejf, lecz nie wiedziałam od czego zacząć. Najpierw szukałam według ceny - ustałam kwotę i chciałam kupić jeden z najtańszych sejf. Zadzwoniłam do sklepu – udzielono mi bardzo dużo informacji o tym, jakimi kryteriami mam kierować się przy wyborze sejfu i na jakie właściwości produktu zwrócić szczególną uwagę. Oczywiście, cena dla mnie nadal była bardzo ważna, lecz konsultantka zaproponowała naprawdę dobry sejf w przystępnej dla mnie cenie. Bardzo dziękuję konsultantce za szczerą pomoc i życzliwość.


Kupiłem sejf w tym sklepie, ponieważ ma bardzo wygodną wyszukiwarkę, dzięki której łatwo można wybrać produkt. Poza tym tu można znaleźć bardzo dużo unikatowych produktów różnych producentów. Dziękuję za świetną obsługę.


Ponieważ mieszkam w małym miasteczku – zakup internetowy był dla mnie bardzo wygodny. Przeanalizowałem wszystkie opisy sejfów dostępnych na stronie sklepu. Nie musiałem płacić za dostawę. Oczywiście, nie wiedziałem, że nikt nie pomoże wnieść sejf, ponieważ dostarczyła go firma kurierska, pomijając ten fakt, ogólnie rzecz biorąc, wszystko przebiegło pomyślnie. Konsultanci byli bardzo uprzejmi – pomogli wybrać najlepszy dla mnie produkt, a później także udzielili cennych rad dotyczących programowania. Planuję zakup sejfu na broń i myślę, że kupię go w tym sklepie.


Potrzebowałem sejfu podłogowego i sejfu na broń. Bardzo szkoda, że nie ma sklepu stacjonarnego, w którym mógłbym obejrzeć sejfy, ponieważ wybrałem modele, które najbardziej mi się spodobały, których brakowało w ofertach innych sklepów, zaryzykowałem jednak i zamówiłem sejfy przez Internet. Moje oczekiwania zostały spełnione z naddatkiem. Sejf na broń Hunter Pro jest bardzo mocny i świetnie wykończony, wyposażony w półki i wygodny zamek elektroniczny. Wybrałem też sejf podłogowy Mottura, mimo że ten produkt sporo kosztował, jestem z zakupu bardzo zadowolony, gdyż jego cena idzie w parze z jakością. Sejf świetnie wykończony, wszystko jest przemyślane – wygodny w użyciu jako sejf montowany w niestandardowym miejscu. Chciałem kupić sejf z zamkiem elektronicznym, dowiedziałem się, że dobre sejfy podłogowe nie wymagają tego typu zamka. Informację tę również potwierdziła konsultantka. Ogólnie z nabytych produktów jestem zadowolony. Dostawa była trochę opóźniona, lecz miałem dobry kontakt z konsultantami, dlatego wiedziałem, że sejfy na pewno otrzymam. Otrzymałem i byłem zadowolony z inwestycji.


Saffort – wszystkie sejfy w jednym miejscu!

 

Sklep internetowy Saffort.pl