Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

O nas

Gdy potrzebujesz sejfu, szukasz najlepszej oferty, dobrego jakościowo produktu w przystępnej cenie, często najodpowiedniejszy sejf udaje się znaleźć dopiero po przejrzeniu mnóstwa ofert. Dlatego postaraliśmy się zgromadzić wszystkie najlepsze sejfy w jednym miejscu i stworzyć Ci możliwość nabycia któregoś z nich bez względu na Twoje miejsce zamieszkania. 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz ponad 400 różnych modeli sejfów. 

Swoją działalność rozpoczęliśmy 04.06.1998. Przez ten czas przeanalizowaliśmy wszystkie możliwe systemy, zbadaliśmy wszystkie sejfy, jakie tylko mieliśmy okazję zdobyć. Swoje doświadczenie wykorzystaliśmy, tworząc największą platformę handlową oferującą sejfy na kontynencie europejskim.  

Zapoznaj się z opiniami na temat naszej firmy, przeczytaj opinie wystawione przez właścicieli sejfów (a gdy już nabędziesz sejf, nie zapomnij wystawić własnej). Gdy już wybierzesz odpowiedni dla siebie model – kupuj śmiało, ponieważ gwarantujemy Ci wysoką jakość produktu albo 100% zwrot pieniędzy. 

Troszcząc się o Ciebie, stworzyliśmy efektywną sieć logistyczną. Dzięki temu dostawa produktów jest szybka i tania.

Grono naszych klientów tworzą osoby fizyczne, banki, hotele, spółki prywatne oraz państwowe.

Gwarantujemy Ci, że proces zakupów w naszym e-sklepie Saffort, dzięki stworzonemu przez nas systemowi, przebiega łatwo, wygodnie i całkowicie bezpiecznie. 

Saffort - wszystkie sejfy w jednym miejscu.

Brihard Business XXL Biometric about us

Wróć do góry