Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Małe sejfy na broń

Jeśli szukasz na rynku małego sejfu przeznaczonego dla Twojej broni palnej, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Saffort jest międzynarodowym sklepem zajmującym się sprzedażą małych i dużych sejfów wszystkich rodzajów. Mamy wiele lat doświadczenia na tym polu i możemy dumnie oferować towary od Konsmetal, Safetronics i wielu innych znanych marek. Tym razem skupmy się na małych sejfach na broń.

Małe sejfy na broń mogą być używane do przechowywania małej broni palnej lub zdemontowanej broni większych rozmiarów. Nawet pomimo faktu, że te sejfy nie są największe, ich zakup, może oczywiście zapewnić ochronę nie tylko broni palnej. Za niewielką cenę otrzymujesz bezpieczne miejsce do przechowywania amunicji, kosztowności i innych ważnych przedmiotów obok broni lub nawet bez niej.

Sprzedajemy tylko certyfikowane produkty wysokiej jakości z najwyższej półki. Jakość sejfów, które oferujemy naszym klientom z pewnością jest zgodna z wymaganiami przy dokonywaniu zakupów.

Wykonane z bezpiecznych materiałów, wytrzymałe i trwałe sejfy sprzedawane w Saffort są certyfikowane i mają gwarancję, co zapewnia najwyższą jakość produktów. Wiele osób może się mylić i myśleć, że sejf to luksusowy zakup. Absolutnie nie! Są dostępne małe sejfy na broń, które można kupić w rozsądnej cenie. Sprawdź je już teraz.

Czytać więcej

Produktów nie znaleziono.