Małe sejfy - mini sejfy

Jeśli masz minimalistyczne potrzeby, co do rozmiaru sejfu, mini sejfy są właśnie tym czego szukasz! Kompaktowe, łatwe do wpasowania, niedrogie i łatwe w obsłudze. W naszej bogatej ofercie produktów z pewnością znajdziesz coś, co jest właśnie dla Ciebie!

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Firma Saffort ma ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży małych sejfów i innych różnych rodzajów szaf. Jedna mała wskazówka: nawet jeśli szukasz mini sejfu, wybierz największy i najbezpieczniejszy w szukanej kategorii. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to żadne pieniądze nie powinny grać roli. Ponadto, plusy zakupu większej szafy pancernej są oczywiste:

Możesz umieścić w niej więcej kosztowności.
Złodzieje będą mieli więcej trudności, próbując się do niej włamać lub starając się ukraść samą szafę.
Nasz sklep oferuje sejfy najwyższej jakości oraz wspaniały stosunek jakości do ceny. Wielu klientów, z którymi rozmawiamy nadal uważa, że sejfy są luksusowym zakupem, ale to nie jest do końca prawda. Posiadamy w swojej ofercie mnóstwo bezpiecznych i certyfikowanych mini sejfów, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby. Mniejsze sejfy są zazwyczaj dostępne w korzystniejszych cenach, więc bez problemu znajdziesz taki, który zmieści się w Twoim budżecie.

Zwróć szczególną uwagę na typ zamka. Zamki elektroniczne przewyższają ich mechaniczne odpowiedniki z powodu wygodniejszego użytkowania i o wiele trudniej jest się do nich włamać. Nie ma sejfów, do których nie można się włamać. Tylko od Ciebie zależy czy złodziej zniechęci się widząc, jakie środki zaradcze zostały podjęte, żeby zapobiec włamaniu. Twoim zadaniem będzie sprawić, żeby złodzieje musieli się jak najwięcej napracować i stracili jak najwięcej czasu lokalizując, bądź wynosząc szafę pancerną, zostawiając jak najwięcej miejsca na błędy i zwiększając tym samym Twoją szansę na utrzymanie kosztowności w bezpieczeństwie.

Gdzie i jak zainstalować sejf?

Montaż mini sejfów nie jest problemem. Ponieważ są one dość poręczne i łatwe w obsłudze, możesz umieścić je właściwie gdzie chcesz. Jednak Saffort zaleca, aby lokalizacja sejfu w pomieszczeniu była jak najbardziej ukryta. Najlepiej przechowywać go za dekoracją ścienną lub obrazem. Małe sejfy są trudniejsze w montażu w podłodze lub na półkach czy blatach biurek, ale nie powinniśmy pomijać tych opcji w momencie ustalania najlepszego miejsca do montażu. Mini sejfy oczywiście nie mają dużych rozmiarów. Tym niemniej, w pełni spełniają swoją rolę. To, że sejf jest mały nie znaczy, że ma ograniczone możliwości.

Co przechowywać w sejfach?

Możesz umieścić w nim broń krótką, dokumenty, cenną biżuterię i inne wartościowe rzeczy. Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co można umieścić w środku. Po prostu trzeba być rozważnym i pamiętać, by ukryć sejf przed dziećmi i niepowołanymi osobami, jeśli zamierzamy trzymać w środku broń. Umieszczenie skrytki wysoko (na regale) lub ukrycie jej w garderobie jest zawsze dobrym pomysłem, jeśli mamy w domu osoby niepełnoletnie.

Jak zamówić sejf?

Jeśli masz problemy z określeniem przez Internet, czy potrzebujesz dużego czy małego sejf, to nasz zespół zawsze chętnie Ci pomoże. Jednakże, zawsze możesz sprawdzić szczegółowe opisy wszystkich produktów na naszej stronie po prostu na nie klikając. Możesz także użyć naszego intuicyjnego i łatwego w użyciu doboru sejfu, aby zwęzić zakres produktów, które najlepiej wpasują się w Twoje wymagania. Czasy się zmieniają, już nie musisz nawet wychodzić z domu jeśli pragniesz kupić i zamontować sejf. Saffort jest znaną na całym świecie marką, która ma stałych klientów oraz takich, którzy po raz pierwszy planują zakup szafy pancernej.

Nasz e-sklep pozwala Ci kupić najlepsze mini sejfy na rynku. Oferujemy produkty od najlepszych producentów na świecie; lista zawiera takich jak Technomax, Hartman-Tresore, Valberg, Konsmetal i innych. Saffort dostarcza mini sejfy do tych miast w Polsce:Warszawa; Kraków' Łódź ; Wrocław; Poznań; Gdańsk; Szczecin; Bydgoszcz; Lublina ; Katowice

Jak wybrać klasę sejfu?

Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada. Zapoznaj się z listą klas bezpieczeństwa poniżej, żeby wybrać, które rozwiązanie najlepiej Ci odpowiada:

- od 0 do XIII – gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- S1 i S2 - gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- Broń i amunicja – szafy do przechowywania broni i amunicji,
- A – urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów poufnych,
- B - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów tajnych,
- C - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów ściśle tajnych.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;