Łączone sejfy na broń

Łączone sejfy na broń zapewnią Ci odpowiednią przestrzeń i bezpieczeństwo przechowywania zarówno broni długiej, jak i karabinów, a także krótkiej broni palnej i pistoletów. Łączone sejfy na broń są bezpieczne i dobrze chronią Twoją broń palną oraz inne akcesoria oraz kosztowności... Czytaj dalej

Darmowa
dostawa

Więcej   Więcej  
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Nie ma produktów spełniających dane kryteria.

Czy potrzebuję sejfu łączonego?

Tak, jeśli masz zamiar przechowywać w skrytce wiele różnych produktów. Specjaliści Saffort polecają kupić sejf z zamkiem elektronicznym, ponieważ jest on najtrudniejszy do złamania dla złodzieja. Wewnątrz można przechowywać broń długą i krótką wraz z amunicją, akcesoriami, dokumentami i innymi przedmiotami.

Gdzie zamontować sejf łączony?

Łączone sejfy na broń powinny być umiejscowione w trudno dostępnych miejscach, ponieważ prawdopodobnie będziesz w nich przechowywał wiele typów broni. Wybierz piwnicę lub inne bezpieczne miejsce, żeby przechowywać pistolety, karabiny i różnorakie akcesoria.

Większość sejfów łączonych jest dość wysoka i musi stać w pionie, dlatego musisz wybrać pomieszczenie, które będzie spełniało te wymogi. Zwykły pokój w Twoim domu powinien jednak wystarczyć. Sejf może się zmieścić niemal w każdym wnętrzu. Pamiętaj tylko, żeby umieścić go w miarę blisko ściany, najlepiej w rogu pokoju. W miejscu, które nie rzuca się w oczy.

Możesz skorzystać z naszego systemu wyszukiwania online i posortować łączone sejfy na podstawie posiadanych certyfikatów, wymiarów i innych ważnych cech. Nasz rynek elektroniczny w pełni zaspokoi Twoje potrzeby związane z łączonymi sejfami.

Saffort dostarczy sejfy łączone na broń do tych miast w Polsce:

Warszawa Kraków Łódź Wrocław Poznań Gdańsk Szczecin Bydgoszcz Lublina Katowice

Otwórz podstronę produktu, po prostu klikając na niego w katalogu a będziesz mógł zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na jego temat - ocena bezpieczeństwa, certyfikaty, wymiary i cena. Sprzedajemy tylko wysokiej jakości łączone sejfy na broń znanych i renomowanych marek. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży skrytek i chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. Chętnie pomożemy w zamówieniu bezpiecznego i właściwego łączonego sejfu spełniającego wszelkie Twoje oczekiwania.

Jak wybrać klasę sejfu?

Jeśli już decydujemy się na kupno sejfu, musimy się zastanowić czy potrzebujemy na niego atestu oraz w jakiej klasie ma się on znajdować. Klasy bezpieczeństwa:

- od 0 do XIII – gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- S1 i S2 - gwarantuje ochronę antywłamaniową przedmiotów wartościowych,
- Broń i amunicja – szafy do przechowywania broni i amunicji,
- A – urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów poufnych,
- B - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów tajnych,
- C - urządzenia, przeznaczone do przechowywania dokumentów ściśle tajnych.
Saffort oferuje wszystkie klasy sejfów, więc sam decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada.

Przydatne linki:

Szafa na broń myśliwską; Sejf na broń krótką; Szafa na broń długą; Małe sejfy na broń; Sejf biurowy; Sejfy elektroniczne; Małe sejfy - mini sejfy; Sejfy meblowe; Sejf na pieniądze; Tanie sejfy; Sejf na laptopa; Sejf do mieszkania; Sejfy meblowe;