Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Łączone sejfy na broń

Łączone sejfy na broń zapewnią Ci odpowiednią przestrzeń i bezpieczeństwo przechowywania zarówno broni długiej, jak i karabinów, a także krótkiej broni palnej i pistoletów. Łączone sejfy na broń są bezpieczne i dobrze chronią Twoją broń palną oraz inne akcesoria oraz kosztowności.

Do takiego sejfu można włożyć o wiele więcej rzeczy, dlatego że posiada w środku kilkanaście różnych półek i przegródek np. na amunicję, noże, czasopisma itp.
Lista producentów to Safetronics, TREZOR-LIKTOR, Technomax, Hartmann-Tresore, Konsmetal, Polaszek, Brihard.

Czytać więcej

Produktów nie znaleziono.