Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

GWARANCJA

Aktywnie negocjujemy z producentami sejfów w sprawie możliwości wydłużenia okresu gwarancyjnego na okres ponad 2 lat (termin dwuletni przyjęto zgodnie z wytycznymi UE). Ponieważ sejfy wszystkich producentów oferowane na stronie internetowej naszego e-sklepu są bardzo dobre jakościowo, uważamy, że termin gwarancji mógłby być o wiele dłuższy. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie poinformujemy Państwa o przedłużeniu terminów gwarancji dla sejfów niektórych producentów. 

 

Sklep internetowy Saffort.pl