Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Nam można ufać

Firma działa od 04.06.1998. W ciągu tych lat rozwijaliśmy się bez względu na światowe kryzysy. Pierwsze sejfy sprzedaliśmy jeszcze w 1998 roku, a od tego czasu sprzedane przez nas sejfy można liczyć w dziesiątkach tysięcy. Zwiedziliśmy wiele wystaw, współpracowaliśmy z mnóstwem producentów sejfów. Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie i dlatego możemy zaproponować naszym klientom jedynie najlepsze jakościowo sejfy wyprodukowane przez uznanych w Europie i na całym świecie producentów, a dodatek w najkorzystniejszej cenie. Możesz być pewien, że kupując sejf od nas nie ryzykujesz – wykonamy swoje zobowiązania. 

 

 

Sklep internetowy Saffort.pl