Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Darmowa dostawa

CZAS DOSTAWY:

Towary są dostarczane w następujących terminach wskazanych na stronie:

 

2-3 dni robocze - kiedy produkt mamy w magazynie. Zamówienia otrzymane w dni powszednie przed godziną 14:00 wysyłane są tego samego dnia;

4-6 tygodni - kiedy towar zamawiamy bezpośrednio u producenta lub w przypadku specjalnych indywidualnych zamówień.

6-10 tygodni - kiedy produkt jest zamawiany bezpośrednio od producenta lub produkowany na specjalne zamówienie z niestandardowymi modyfikacjami projektu.

 

Po złożeniu zamówienia, na adres e-mail wyślemy Ci potwierdzenie z jego szczegółami. Następną wiadomość otrzymasz od nas, gdy produkt zostanie wysłany z magazynu. Podamy Ci wtedy numer nadania przesyłki i link do śledzenia.

W dniu dostawy skontaktuje się z Tobą kurier, by poinformować lub ustalić z Tobą czas doręczenia.