Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Brihard

Sejfy Brihard zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkowo wysoką jakość za rozsądną cenę, nic więc dziwnego, że produkty tego producenta słyną z oferowania jednego z najlepszych stosunków jakości do ceny na rynku. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, oczekują, że klienci wydobędą z produkowanych przez nich sejfów jeszcze więcej, niż się spodziewali, i do dziś to się sprawdza. Sejfy Brihard to jeszcze większe bezpieczeństwo, trwałe wykończenie, niezawodny zamek, dokładność wykonania zapewniona technologią laserową. Firma nieustannie dokłada wszelkich starań, aby udoskonalać swoje produkty, a szybko rosnąca ilość klientów tylko potwierdza, że ​​jest na dobrej drodze.

Czytać więcej
Pokaż: 15 30 45 towarów na stronie
Page:
  1. 1
  2. 2
Page:
  1. 1
  2. 2