Najszybciej zapadający w pamięć widok z filmów to sejf ukryty w ścianie za obrazem? Zgadza się?

Ale asortyment sejfów jest znacznie szerszy, niż się wydaje.

W tym wpisie krótko wymienimy kategorie sejfów sprzedawanych w naszym sklepie internetowym www.saffort.pl: 

Najpopularniejsze kategorie:

 • Sejfy na broń - każdy odpowiedzialny człowiek powinien właściwie przechowywać broń. Z dala od dzieci i osób niepowołanych. Saffort oferuje szeroki wachlarz możliwości i rozmiarów sejfów na broń palną w rozsądnych cenach do kupienia w sklepie online.
 • Sejfy pancerne, antywłamaniowesejfy ochronne, przeznaczone do przechowywania dokumentów, kosztowności, pieniędzy, lecz także innych wartościowych rzeczy. Sejf pancerny – to jeden z najpopularniejszych oferowanych przez nas produktów.
 • Sejfy ognioodporne  wyróżniają się od pozostałych tym, że mają większą odporność na ogień i wysokie temperatury. Te cechy są przydatne, gdy wybuchnie pożar lub gdy coś wymaga przechowywania w środowisku narażonym na ogień. Niektóre sejfy mogą chronić przedmioty, będąc w płomieniach nawet około godziny.
 • Sejfy ścienne można je zamontować w ścianie, bardzo łatwo je ukryć. A bezpieczne przechowywanie naszych kosztowności jest główną myślą, kiedy decydujemy się na kupno skrytki. W tej kwestii sejf ścienny spełnia wszelkie pokładane w nim oczekiwania. Można go zamontować niemal w każdym miejscu w domu lub mieszkaniu, przecież wszędzie mamy ściany.
 • Sejfy meblowe - zakup sejfu jest świetnym początkiem planując miejsce, w którym możesz umieścić wszystkie swoje wartościowe rzeczy, te miejsce może być w szafie.
 • Sejfy podłogowe - są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą trzymać swoje dobra w niewidocznym, a co za tym idzie, bezpiecznym miejscu. Włamywacze i obcy nie będą wiedzieć o Twoim sejfie podłogowym i w ten sposób Twoje kosztowności pozostaną tam, gdzie ich miejsce. Usprawnione o hydraulicznie otwierane drzwi, skrytki podłogowe są łatwe w obsłudze.

W naszej ofercie znajdują się także:

 • Kategoria sejfów luksusowych - sejfy o drewnianym wykończeniu, wyjątkowe sejfy szklane, szczególnie lubiane przez myśliwych sejfy z mechanizmami, które w środku sejfu nakręcają automatyczne zegary i przeciwdziałają ich wyczerpaniu się. O unikalnym designu sejfy luksusowe, które nie tylko będą chronić Twoje rzeczy, lecz także staną się ozdobą wnętrza twojego mieszkania lub domu. Sejfy luksusowe są wykonane przez najlepszych europejskich producentów, dostosowane do wyrafinowanego i wyjątkowego gustu.
 • Sejfy depozytowe są świetne dla banków, restauracji i innych instytucji publicznych. Są także idealne dla ludzi, którzy pracują z pokaźnymi sumami pieniędzy w gotówce.
 • Szafy pancerne do przechowywania dokumentów i leków mają bardzo szerokie zastosowanie. Małe i duże firmy potrzebują takich sejfów. Służą do przechowywania bardzo ważnych przedmiotów, przeważnie najcenniejszych w budynku. Praktycznie każda firma ma coś, co musi być umieszczone w takiej pancernej szafie, kiedy firma jest zamykana.
 • Sejfy na klucze - skrytka na przechowywanie kluczy dla domu lub firm gdzie jest potrzeba ochrony kluczy przed straceniem lub kradzieżą.
 • Sejfy hotelowe - są jednymi z tych przedmiotów, dzięki którym możemy odróżnić miejsca na wysokim poziomie od reszty. Zarówno goście, jak i pracownicy hotelu czerpią korzyści z możliwości bezpiecznego przechowywania swoich kosztowności. 

Ponad 500 modeli różnorodnych sejfów są na www.saffort.pl.

Potrzebujesz porady specjalisty? Zadzwoń do nas  +48 22 397 19 18 lub napisz [email protected]

Bezpłatna dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych!