Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Aktualności

HOMESAFE - budżetowy sejf do domu. Sejf domowy w atrakcyjnej cenie
Rodzina sejfów HomeSafe zapewnia podstawowe zabezpieczenie dla wartości domowych i firm. Sejfy serii HomeSafe są dostępne w kilku najbardziej popularnych rozmiarach. Darmowa dostawa sejfów przy zakupach od 150 PLN.  Nowa kolekcja sejfów HomeSafe została zaprojektowana w taki sposób by sejfy te były jakościowe, łatwiejsze w montażu i używaniu.  To są tanie sejfy domowe dobrej jakości. Przy projektowaniu pamiętano, że sejfy te mają również dobrze wyglądać. Czarny klasyczny kolor i minimalistyczny design - wszystko czego potrzebujesz. Sejfy do domu lub biura z kluczem HOMESAFE HV15K - mini sejf domowy z kluczem.  HOMESAFE HV20K - mały sejf z kluczem.  HOMESAFE HV25K - sejf średniej wielkości z kluczem.  Sejfy do domu lub biura z zamkiem elektronicznym Obsługa przy pomocy klawiatury elektronicznej i awaryjnie przy pomocy klucza. HOMESAFE HV17E - mini sejf z zamkiem elektronicznym. Idealny prezent dla dziecka. Pierwszy sejf.  HOMESAFE HV20E - elektroniczny mały sejf. HOMESAFE HV25E - elektroniczny sejf średniej wielkości. HOMESAFE HV30E - duży elektroniczny sejf.  HOMESAFE HV52E - duży sejf idealny dla firm. Mieści do 6 segregatorów.  W sejfach rodziny HomeSafe możesz przechowywać: paszporty dokumenty świadectwa urodzenia karty kredytowe gotówkę klucze Posiadając odpowiedni sejf nie mamy problemów z znalezieniem przedmiotów.  A na koniec można stwierdzić, że sejf jest idealną kryjówką dla rzeczy dla nas ważnych i osobistych, np. listów, zdjęć, pamiętników. 
System filtrowania pomaga wybrać najbardziej odpowiedni sejf
W największym Polsce e-sklepie Saffort.pl oferujemy ponad 1000 sejfów. Dla tych, którzy boją się dokonać niewłaściwego wyboru, sklep proponuje korzystać z wygodnego i łatwego w obsłudze systemu filtrowania. Read More
Sejfy Safetronics
Spółka została założona w 1998 roku – specjalizuje się w produkcji sejfów o różnym przeznaczeniu. W ciągu niemal 20 lat działalności firma zdobyła reputację solidnego producenta. Znak firmowy SAFEtronics® jest doskonale znany na Słowacji, jak również w innych krajach, do których są eksportowane produkty tej firmy. Najważniejsze rynki eksportowe: Rosja, Czechy, Ukraina, Białoruś, Polska, Węgry, Serbia, Słowenia, Litwa, Łotwa oraz inne kraje europejskie. Read More
Sejfy Brihard | Saffort
Szukasz jakościowego  sejfu w atrakcyjnej cenie? Nie masz czasu skrupulatnie studiować opisy  sejfów, a pragniesz nabyć jakościowy oraz sprawdzony produkt,  który wybrali tysiące. W takim razie wybieraj  sejfy Brihard, ponieważ Brihard to jakość w atrakcyjnej cenie.  Read More
Sejfy Mottura | Saffort
Pierwszy sejf Mottura sprzedaliśmy w 1998 roku. O tego czasu sprzedaliśmy mnóstwo sejfów wyprodukowanych przez tę włoską spółkę i nie mieliśmy do czynienia z żadną reklamacją lub skargą, ponieważ Mottura to wyjątkowy producent, dla którego jakość stanowi najwyższy cel i który konsekwentnie kieruje się tym założeniem. To producent, który najczęściej z naddatkiem spełnia oczekiwania klientów. Read More
Sejfy Valberg | Saffort
Znak towarowy Valberg należy do spółki Promet, która jest jednym z największych producentów sejfów oraz stalowych materiałów biurowych w Europie Wschodniej.  Sejfy Valberg i inne produktu tej firmy są wykonywane w 3 fabrykach znajdujących się w Bułgarii oraz w Rosji. Fabryki te są wyposażone w nowoczesne sprzęty przeznaczone do obrabiania metali.
Wróć do góry
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. ...
  8. 8