Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

NOWOŚĆ! Certyfikowane szafy na broń Hunter PRO | Sejfy na broń S1

NOWOŚĆ! Certyfikowane szafy na broń Hunter PRO | Sejfy na broń S1

Drodzy Klienci,

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować dla Państwa nowy produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Sejfy na broń BRIHARD HUNTER PRO są to certyfikowane sejfy na broń w klasie S1. 

W naszej ofercie są sejfy z zamkiem elektronicznym i kluczowym. W sejfach Hunter PRO można przechowywać 3, 5 lub 6 sztuk broni. 

Sejfy na broń Hunter PRO są zgodne z wytycznymi prawnymi RP, dotyczącymi przechowywania broni myśliwskiej, sportowej oraz broni do samoobrony. 

Sejfy na broń Hunter PRO zapewniają wysokiej jakości ochronę dla broni oraz amunicji trzymanych w sejfie. 
Sejfy o 3 różnych wielkościach są przeznaczone do przechowywania 3, 5 lub 6 sztuk broni. Można wybrać sejf na broń z zamkiem kluczowym lub elektronicznym.

Szafy Brihard Hunter Pro są opracowane przez designerów i mimo to - są sprzedawane w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Seria sejfów na broń Hunter PRO wyróżnia się unikalnym designem. Sejf pokryty specjalną farbą w proszku. Kolor sejfu – ciemno szary (RAL 7015). Wewnętrzna strona drzwi w kolorze pomarańczowym (RAL 2005). Jasna strona wewnętrzna przykuwa uwagę właściciela – w ten sposób nie zapomina on zamknąć drzwi sejfu.

Sejfy na broń Hunter PRO

Z zamkiem kluczowym:

Z zamkiem elektronicznym: