Sejfy Technomax

Włoska spółka Technomax została założona w 1987 roku jako nieduża firma produkująca małe sejfy przeznaczone do użytku prywatnego. W ciągu trzydziestu lat Technomax rozwinęła się do poziomu profesjonalnego i jednego z największych producentów sejfów w Europie. W jego asortymencie szeroki wybór  sejfów o różnym przeznaczeniu zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm.  Produkty Technomax są produkowane we Włoszech w fabryce znajdującej się w mieście S. Giovanni in Croce, gdzie odbywa się cały cykl czynności związanych z produkcją:  planowanie, produkcja, specjalne pokrycie, badania produktów, pakowanie, magazynowanie. Zatem w jednym miejscu odbywa się produkcja, znajdują się pomieszczenia administracyjne, jak również centrum logistyczne, z którego produkty Technomax są wysyłane włoskim klientom, a także eksportowane do różnych krajów europejskich i nie tylko.

Technomax – postępowy oraz nowoczesny producent, ciągle się doskonalący. W dziale badań i rozwoju firmy ciągle są tworzone nowe produkty, udoskonalane technologie, badane nowe substancje, w związku z czym posiada ona świetną reputację w Europie i nie tylko.

Czym charakteryzują się sejfy Technomax? Po pierwsze, większość z nich jest certyfikowana zgodnie z normą europejską EN 14450 oraz należy do klasy bezpieczeństwa S1 lub S2. Również w asortymencie znajdziemy sejfy  certyfikowane z najważniejszą normą europejską dla sejfów EN 1143-1. To znaczy, że klient, który nabył sejf  tej firmy, wie, że produkt spełnia wymagania co do bezpieczeństwa oraz jakości.  Większość sejfów Technomax jest produkowana za pomocą użycia laserowej technologii cięcia, co pozwala osiągnąć, że odstępy na przykład między ścianami sejfu i drzwiami są minimalne – to polepsza charakterystykę bezpieczeństwa. Firma używa ukrytych zawiasów drzwiowych  sejfów o specjalnej konstrukcji, dzięki czemu otwarte drzwi umożliwiają całkowite wykorzystanie otworu sejfu, a również polepszają design. Spółka również stosuje zrobotyzowaną technologię spawania. Unikalna cecha Technomax – specjalne malowanie sejfów, dzięki czemu sejfy Technomax mają najlepszy design i tym się wyróżniają spośród innych produktów producenta. 

Spółka oferuje mnóstwo sejfów ściennych , certyfikowanych zgodnie z normą EN 11450 oraz z normą EN 1143-1. Również szeroki wybór certyfikowanych sejfów wolnostojących, z których część posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz certyfikat przeciwpożarowy. Można wyróżnić asortyment sejfów luksusowych, w tym sejfy z drewnianym wykończeniem oraz szklane. W asortymencie znajdują się sejfy na broń , sejfy hotelowe i wiele innych. 

Technomax – to niezawodny producent wysokiej jakości sejfów o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Oferuje najlepszy stosunek jakości swoich produktów do ich ceny.