Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

Sejfy Valberg | Saffort

Sejfy Valberg | Saffort

Znak towarowy Valberg należy do spółki Promet, która jest jednym z największych producentów sejfów oraz stalowych materiałów biurowych w Europie Wschodniej. Sejfy Valberg i inne produktu tej firmy są wykonywane w 3 fabrykach znajdujących się w Bułgarii oraz w Rosji. Fabryki te są wyposażone w nowoczesne sprzęty przeznaczone do obrabiania metali.

Sejfy Valberg

Sejfy Valberg można nabyć w takich krajach, jak USA, Chiny, Niemcy, Bułgaria, Kazachstan, Polska, ZEA, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa oraz w wielu innych.

Firma produkuje m. in. następujące sejfy:

Ogólnie oferuje ponad 200 różnych modeli sejfów. Bardzo szeroki asortyment sejfów pancernych i ochronnych Valberg.