sejfy

Sejfy Safetronics

Spółka została założona w 1998 roku – specjalizuje się w produkcji sejfów o różnym przeznaczeniu. W ciągu niemal 20 lat działalności firma zdobyła reputację solidnego producenta. Znak firmowy SAFEtronics® jest doskonale znany na Słowacji, jak również w innych krajach, do których są eksportowane produkty tej firmy. Najważniejsze rynki eksportowe: Rosja, Czechy, Ukraina, Białoruś, Polska, Węgry, Serbia, Słowenia, Litwa, Łotwa oraz inne kraje europejskie.

sejfy

Sejfy Safetronic są certyfikowane zgodnie z normą europejską EN 1143-1 oraz odpowiadają klasom bezpieczeństwa 0, I, II i III, a także są certyfikowane zgodnie z normą EN 14450 oraz należą do klasy bezpieczeństwa S1. Są to ochronne sejfy wolnostojące, szafy  na broń, meblowe, ścienne, przeciwpożarowe, sejfy o specjalnym przeznaczeniu.

W ofercie SAFFORT aż 48 różnych modeli sejfów Safetronic, w związku z czym ten producent znajduje się na honorowym 6 miejscu w asortymencie SAFFORT.

Safetronic spośród innych producentów wyróżnia się najwyższej jakości pokryciem bardzo odpornym na rysy. Dlatego oferowane produkty sprawiają wrażenie sejfów luksusowych.  Co ciekawe, bardzo często sejfy tego producenta są wyposażone w dwa zamki, co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa sejfu. Na przykład sejf może być zamykany tylko za pomocą zamka sejfowego lub sejfowego oraz zamka elektronicznego.