Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru

Sejfy Polaszek

Sejfy Polaszek

Sejf

Sejfy Polaszek

Polaszek – polska spółka założona w 1968 roku. W ciągu ostatnich 20 lat specjalizuje się w produkcji sejfów oraz innych produktów chroniących przed kradzieżą i pożarem.  Przez około 50 lat działalności Polaszek zdobył reputację zaufanego producenta jakościowych produktów. Wykorzystywane przez fabrykę firmy nowoczesne technologie, sprzęty, np. służące do krojenia, stemplowania, automatyczna obrabiarka do wyginania, lasery, technologie mączkowego malowania. Wszystko to pomaga osiągnąć wysoką jakość oraz duży potencjał produkcyjny. Powierzchnia fabryki sięga ponad 9500 m2.

Asortyment spółki Polaszek tworzy ponad 60 różnych modeli sejfów. Certyfikowane one są zgodnie z normą europejską dla sejfów EN 1143-1 oraz EN 14450 certyfikowane  sejfy dla domu i biura,  zgodnie z normą  EN 1143-1 są certyfikowane sejfy ścienne. Sejfy wyposażone w wypełnienie przeciwpożarowe. Również sejfy depozytowe, sejfy na klucze. Na osobne wyróżnienie zasługuje asortyment mocnych sejfów na broń Polaszek, który tworzą sejfy certyfikowane zgodnie z normą europejską EN 14450 oraz odpowiadające klasie bezpieczeństwa S1, a także sejfy na broń o podwójnych ścianach wyposażonych w wypełnienie przeciwpożarowe, które chroni przed niedużym pożarem.

Sejfy Polaszek oferowane są wyposażone w 3 typów zamki: kluczowy zamek sejfowy, zamek mechaniczny szyfrowy oraz zamek elektroniczny.

Polaszek – zaufany producent, oferujący jakościowe produkty. Ponadto produkty tego producenta oferowane są w konkurencyjnej cenie, dlatego to świetny wybór.