Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

NOWOŚĆ! Sejfy meblowe do domu i biura BRIHARD PROTECTOR

NOWOŚĆ! Sejfy meblowe do domu i biura BRIHARD PROTECTOR

W ofercie sklepu Saffort pojawił się nowy model sejfu - BRIHARD PROTECTOR.  Brihard Protector - to są eleganckie sejfy z zamkiem elektronicznym, wykonane z twardej stali. Ściany sejfu są solidnej grubości - co zapewnia odporność na uderzenia. 

Sejfy Brihard Protector występują w 3 rozmiarach.  Sejfy możesz obejrzeć w kategorii Sejfy meblowe. Szczegóły sejfów Brihard Protector: 

ZAMEK SEJFU

Zamek elektroniczny z pamięcią trwałą. Kod użytkownika z 6 symboli. Możliwość zewnętrznego zasilania baterii w przypadku jej wyładowania (za pomocą baterii 9 V).  W zestawie 2 klucze służące w przypadku awaryjnego otwarcia. Klawiatura zamka o bardzo nowoczesnym designu. 

ŚCIANY I DRZWI

Drzwi stalowe o grubości 8 mm.  Kąt otwarcia drzwi - 115°. Drzwi wycinane specjalną technologią laserową, która zmniejsza możliwość wyłamania drzwi używając narzędzi służących do rozbijania, podważania, kruszenia (np. łomu).  Ściany boczne są o o grubości 3 mm. Grubość panelu czołowego - 8 mm. Zawiasy wewnątrz sejfu. 

RYGLE

Stalowe rygle, których średnica jest 18 mm są pokryte niklem. Rygle blokują w jednym kierunku.

MONTAŻ

Na dnie sejfu oraz w tylnej części znajdują się otwory przeznaczone do mocowania sejfu.

INNE

Kolor szary  (RAL 7015). Malowanie proszkiem epoksydowym. 

DOSTĘPNE ROZMIARY

W:250 x Sz:350 x G:250 mm
W:300 x Sz:380 x G:300 mm

W:450 x Sz:380 x G:330 mm

 

Sejfy producenta Brihard - to niecertyfikowane sejfy meblowe do domu i biura wysokiej jakości. Producent oferuje sejfy różnych rozmiarów i  z różnymi zamkami sejfowymi.  Inną ważną kategorią producenta są certyfikowane sejfy ognioodporne BRIHARD FIRE. Dużą populanrością cieszą się też  sejfy antywłamaniowe i ognioodporne BRIHARD SUMO.

WAŻNE! W celu zapewnienia podstawowego bezpieczeństwa sejfu, SEJF MUSI BYĆ PRZYMOCOWANY w punktach określonych przez producenta. Dla Państwa wygody na dnie sejfu oraz w tylnej części znajdują się otwory przeznaczone do mocowania sejfu załączonymi śrubami rozszerzającymi.