W ofercie sklepu Saffort pojawił się nowy model sejfu - BRIHARD PROTECTOR.  Brihard Protector - to są eleganckie sejfy z zamkiem elektronicznym, wykonane z twardej stali. Ściany sejfu są solidnej grubości - co zapewnia odporność na uderzenia. 

Sejfy Brihard Protector występują w 3 rozmiarach.  Sejfy możesz obejrzeć w kategorii Sejfy meblowe. Szczegóły sejfów Brihard Protector: 

ZAMEK SEJFU

Zamek elektroniczny z pamięcią trwałą. Kod użytkownika z 6 symboli. Możliwość zewnętrznego zasilania baterii w przypadku jej wyładowania (za pomocą baterii 9 V).  W zestawie 2 klucze służące w przypadku awaryjnego otwarcia. Klawiatura zamka o bardzo nowoczesnym designu. 

ŚCIANY I DRZWI

Drzwi stalowe o grubości 8 mm.  Kąt otwarcia drzwi - 115°. Drzwi wycinane specjalną technologią laserową, która zmniejsza możliwość wyłamania drzwi używając narzędzi służących do rozbijania, podważania, kruszenia (np. łomu).  Ściany boczne są o o grubości 3 mm. Grubość panelu czołowego - 8 mm. Zawiasy wewnątrz sejfu. 

RYGLE

Stalowe rygle, których średnica jest 18 mm są pokryte niklem. Rygle blokują w jednym kierunku.

MONTAŻ

Na dnie sejfu oraz w tylnej części znajdują się otwory przeznaczone do mocowania sejfu.

INNE

Kolor szary  (RAL 7015). Malowanie proszkiem epoksydowym. 

DOSTĘPNE ROZMIARY

W:250 x Sz:350 x G:250 mm
W:300 x Sz:380 x G:300 mm

W:450 x Sz:380 x G:330 mm

 

Sejfy producenta Brihard - to niecertyfikowane sejfy meblowe do domu i biura wysokiej jakości. Producent oferuje sejfy różnych rozmiarów i  z różnymi zamkami sejfowymi.  Inną ważną kategorią producenta są certyfikowane sejfy ognioodporne BRIHARD FIRE. Dużą populanrością cieszą się też  sejfy antywłamaniowe i ognioodporne BRIHARD SUMO.

WAŻNE! W celu zapewnienia podstawowego bezpieczeństwa sejfu, SEJF MUSI BYĆ PRZYMOCOWANY w punktach określonych przez producenta. Dla Państwa wygody na dnie sejfu oraz w tylnej części znajdują się otwory przeznaczone do mocowania sejfu załączonymi śrubami rozszerzającymi.