Sejfy Brihard

Sejfy Brihard

Szukasz jakościowego  sejfu w atrakcyjnej cenie? Nie masz czasu skrupulatnie studiować opisy sejfów, a pragniesz nabyć jakościowy oraz sprawdzony produkt, który wybrali tysiące. W takim razie wybieraj sejfy Brihard, ponieważ Brihard to jakość w atrakcyjnej cenie. 

Sejfy Brihard występują w kilku różnych seriach: sejfy z serii Brihard Budget są przeznaczone dla tych, którzy poszukują jakościowego produktu w przystępnej cenie. Te sejfy występują w różnych rozmiarach, nadają się do przechowywania dużych i małych rzeczy, dokumentów, segregatorów z dokumentami, jak też są to sejfy, w których można trzymać laptopy.  Ci, którzy potrzebują większego stopnia bezpieczeństwa sejfów, – wybierają serię Brihard Protector.

Sejfy meblowe

Sejfy ognioodporne

Szukasz sejfów ognioodpornych – wybieraj przetestowane w szwajcarskim laboratorium certyfikowane sejfy przeciwpożarowe z serii Brihard Fire, które w ciągu 60 minut chronią przed ogniem papier i w ciągu  30 minut nośniki danych.

Szukasz certyfikowanych sejfów, które chronią przed włamaniem oraz ogniem, wybieraj sejfy Brihard Sumo, które są certyfikowane jako ochronne zgodnie z normą europejską EN14450 oraz należą klasy bezpieczeństwa S1, ponadto są również certyfikowane jako sejfy przeciwpożarowe zgodnie z normą NT FIRE 017 i chronią przed ogniem papier od 90 aż do 120 minut  w zależności od modelu sejfu. Sejfy Brihard Sumo cechuje bardzo duża waga (nawet do 228 kg), co chroni przed wyniesieniem sejfu w wypadku kradzieży.

Sejfy antywłamaniowe i ognioodporne

Ci, którzy poszukują sejfu Brihard o najwyższym poziomie bezpieczeństwa z ochroną przeciwpożarową, wybierają luksusową serię Brihard Grand. Sejfy z serii Brihard Grand certyfikowane są jako ochronne zgodnie z normą europejską EN 1143-1 dla sejfów oraz należą do 1 klasy bezpieczeństwa, a także certyfikowane jako przeciwpożarowe  zgodnie z normą NT FIRE 017 – chronią papier przed ogniem w ciągu 60 minut.

Seria sejfów na broń Brihard Hunter przeznaczona jest do przechowywania broni myśliwskiej oraz broni o innym przeznaczeniu oraz 3 lub 5 strzelb. Zasady przechowywania sejfów na broń reglamentują ustawy państwowe, więc przed zakupem, sprawdź, czy konkretny sejf odpowiada obowiązującym w danym kraju przypisom prawnym.

Sejfy domowe

Zatem, jeżeli potrzebujesz jakościowego i praktycznego produktu, kupując sejf Brihard możesz być pewien, że za wydane PLN otrzymasz najwyższą jakość na rynku.