Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

Sejfy Brihard | Saffort

Sejfy Brihard | Saffort

Sejfy Brihard

Sejfy Brihard

Szukasz jakościowego  sejfu w atrakcyjnej cenie? Nie masz czasu skrupulatnie studiować opisy sejfów, a pragniesz nabyć jakościowy oraz sprawdzony produkt, który wybrali tysiące. W takim razie wybieraj sejfy Brihard, ponieważ Brihard to jakość w atrakcyjnej cenie. 

Sejfy Brihard występują w kilku różnych seriach: sejfy z serii Brihard Budget są przeznaczone dla tych, którzy poszukują jakościowego produktu w przystępnej cenie. Te sejfy występują w różnych rozmiarach, nadają się do przechowywania dużych i małych rzeczy, dokumentów, segregatorów z dokumentami, jak też są to sejfy, w których można trzymać laptopy.  Ci, którzy potrzebują większego stopnia bezpieczeństwa sejfów, – wybierają serię Brihard Protector.

Sejfy meblowe

Sejfy ognioodporne

Szukasz sejfów ognioodpornych – wybieraj przetestowane w szwajcarskim laboratorium certyfikowane sejfy przeciwpożarowe z serii Brihard Fire, które w ciągu 60 minut chronią przed ogniem papier i w ciągu  30 minut nośniki danych.

Szukasz certyfikowanych sejfów, które chronią przed włamaniem oraz ogniem, wybieraj sejfy Brihard Sumo, które są certyfikowane jako ochronne zgodnie z normą europejską EN14450 oraz należą klasy bezpieczeństwa S1, ponadto są również certyfikowane jako sejfy przeciwpożarowe zgodnie z normą NT FIRE 017 i chronią przed ogniem papier od 90 aż do 120 minut  w zależności od modelu sejfu. Sejfy Brihard Sumo cechuje bardzo duża waga (nawet do 228 kg), co chroni przed wyniesieniem sejfu w wypadku kradzieży.

Sejfy antywłamaniowe i ognioodporne

Ci, którzy poszukują sejfu Brihard o najwyższym poziomie bezpieczeństwa z ochroną przeciwpożarową, wybierają luksusową serię Brihard Grand. Sejfy z serii Brihard Grand certyfikowane są jako ochronne zgodnie z normą europejską EN 1143-1 dla sejfów oraz należą do 1 klasy bezpieczeństwa, a także certyfikowane jako przeciwpożarowe  zgodnie z normą NT FIRE 017 – chronią papier przed ogniem w ciągu 60 minut.

Seria sejfów na broń Brihard Hunter przeznaczona jest do przechowywania broni myśliwskiej oraz broni o innym przeznaczeniu oraz 3 lub 5 strzelb. Zasady przechowywania sejfów na broń reglamentują ustawy państwowe, więc przed zakupem, sprawdź, czy konkretny sejf odpowiada obowiązującym w danym kraju przypisom prawnym.

Sejfy domowe

Zatem, jeżeli potrzebujesz jakościowego i praktycznego produktu, kupując sejf Brihard możesz być pewien, że za wydane PLN otrzymasz najwyższą jakość na rynku.