Sejf ognioodporny, sejf antywłamaniowy

Najlepszy sposób ochrony Twojego mienia, pieniędzy, dokumentów, kosztowności to trzymanie ich w sejfie. Niezawodny oraz odporny na działanie czynników zewnętrznych sejf gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego mienia. Zatem jaki sejf wybrać, żeby zapewnić najlepszą ochronę?

Podstawowe zagrożenia, w wyniku których może ucierpieć Twoje mienie, to kradzieże, włamania, rabowanie. Przed tymi zagrożeniami można zabezpieczyć się nabywając np. jeden z wielu współczesnych sejfów certyfikowanych zgodnie z normą europejską. Zastanów się jednak, czy tylko któreś z wymienionych zagrożeń może pozbawić Cię Twoich pieniędzy, ważnych dokumentów oraz kosztowności?

Otóż ogień również stanowi zagrożenie dla Twojego mienia. W wypadku pożaru przed tym żywiołowym niebezpieczeństwem niezabezpieczony sejf nie zapewni niezawodnej ochrony Twego mienia, w wyniku czego możesz stracić swoje pieniądze i dokumenty lub mogą one bardzo się zniszczyć. Ochronić je przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami możesz nie tylko trzymając swoje kosztowne i drogie rzeczy w sejfie przeciwpożarowym.  Certyfikowany sejf ochronny i sejf przeciwpożarowy zapewni bezpieczeństwo dla Twojego mienia zarówno w wypadku pożaru, jak i kradzieży, dlatego możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich pieniędzy i kosztowności.

Certyfikowany sejf ochronny i przeciwpożarowy ochroni Twoje mienie nie tylko przed pożarem, lecz także przed innymi zagrożeniami – kradzieżą, włamaniem, rabowaniem, także jest on odporny na silne uderzenia, dlatego jest zgodny z wszystkimi wytycznymi stawianymi sejfom z półki najwyższej klasy bezpieczeństwa. Nieważne, czy potrzebujesz ochrony prywatnego mienia czy mienia Twojej firmy – ochronny / przeciwpożarowy sejf jest najefektywniejszym środkiem chroniącym przed jakimikolwiek zagrożeniami. 

W wypadku pożaru lub włamania niebezpieczeństwo jest nieprzewidywalne, dlatego zatroszczyć się o bezpieczeństwo swojego mienia oraz zabezpieczyć się przed klęskami żywiołowymi nie tylko zaleca się, a jest to jak najbardziej konieczne. Sejfy przeciwpożarowe – zapewniają bezpieczeństwo dla Twoich pieniędzy, kosztowności, ważnych dokumentów oraz innych drogich Ci rzeczy.

Przed ogniem, silnymi uderzeniami oraz włamaniem chroniący sejf zapewni bezpieczeństwo dla Twojego mienia w jakiejkolwiek sytuacji – w wypadku klęski żywiołowej oraz kradzieży możesz być pewien, że nie grozi mu jakieś niebezpieczeństwo. Dobry przeciwpożarowy sejf zapewnia ochronę w wypadku pożaru nawet, gdy temperatura osiągnie 1500 stopni.

Sejf przeciwpożarowy wyposażony w drzwi z podwójnej stali również pełni funkcję prewencyjną – odstrasza możliwych złodziei. Sejf spełniający najwyższe wymogi bezpieczeństwa gwarantuje wypłatę ubezpieczeniową. W wypadku kradzieży, gdy ucierpi Twoje mienie lub stracisz je, spółka ubezpieczeniowa pokryje Twoje straty. Kupno niezawodnego sejfu i zapewnienie bezpieczeństwa Twojego mienia dla spółki ubezpieczeniowej jest największym dowodem na to, że szkoda nie została wyrządzona w wyniku Twego niedbalstwa.

Zobacz sejfy ochronne i ognioodporne tu.

Zobacz sejfy ognioodporne tu