Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

Certyfikowany sejf ochronny i sejf przeciwpożarowy

Certyfikowany sejf ochronny i sejf przeciwpożarowy

Sejf ognioodporny, sejf antywłamaniowy

Najlepszy sposób ochrony Twojego mienia, pieniędzy, dokumentów, kosztowności to trzymanie ich w sejfie. Niezawodny oraz odporny na działanie czynników zewnętrznych sejf gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego mienia. Zatem jaki sejf wybrać, żeby zapewnić najlepszą ochronę?

Podstawowe zagrożenia, w wyniku których może ucierpieć Twoje mienie, to kradzieże, włamania, rabowanie. Przed tymi zagrożeniami można zabezpieczyć się nabywając np. jeden z wielu współczesnych sejfów certyfikowanych zgodnie z normą europejską. Zastanów się jednak, czy tylko któreś z wymienionych zagrożeń może pozbawić Cię Twoich pieniędzy, ważnych dokumentów oraz kosztowności?

Otóż ogień również stanowi zagrożenie dla Twojego mienia. W wypadku pożaru przed tym żywiołowym niebezpieczeństwem niezabezpieczony sejf nie zapewni niezawodnej ochrony Twego mienia, w wyniku czego możesz stracić swoje pieniądze i dokumenty lub mogą one bardzo się zniszczyć. Ochronić je przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami możesz nie tylko trzymając swoje kosztowne i drogie rzeczy w sejfie przeciwpożarowym.  Certyfikowany sejf ochronny i sejf przeciwpożarowy zapewni bezpieczeństwo dla Twojego mienia zarówno w wypadku pożaru, jak i kradzieży, dlatego możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich pieniędzy i kosztowności.

Certyfikowany sejf ochronny i przeciwpożarowy ochroni Twoje mienie nie tylko przed pożarem, lecz także przed innymi zagrożeniami – kradzieżą, włamaniem, rabowaniem, także jest on odporny na silne uderzenia, dlatego jest zgodny z wszystkimi wytycznymi stawianymi sejfom z półki najwyższej klasy bezpieczeństwa. Nieważne, czy potrzebujesz ochrony prywatnego mienia czy mienia Twojej firmy – ochronny / przeciwpożarowy sejf jest najefektywniejszym środkiem chroniącym przed jakimikolwiek zagrożeniami. 

W wypadku pożaru lub włamania niebezpieczeństwo jest nieprzewidywalne, dlatego zatroszczyć się o bezpieczeństwo swojego mienia oraz zabezpieczyć się przed klęskami żywiołowymi nie tylko zaleca się, a jest to jak najbardziej konieczne. Sejfy przeciwpożarowe – zapewniają bezpieczeństwo dla Twoich pieniędzy, kosztowności, ważnych dokumentów oraz innych drogich Ci rzeczy.

Przed ogniem, silnymi uderzeniami oraz włamaniem chroniący sejf zapewni bezpieczeństwo dla Twojego mienia w jakiejkolwiek sytuacji – w wypadku klęski żywiołowej oraz kradzieży możesz być pewien, że nie grozi mu jakieś niebezpieczeństwo. Dobry przeciwpożarowy sejf zapewnia ochronę w wypadku pożaru nawet, gdy temperatura osiągnie 1500 stopni.

Sejf przeciwpożarowy wyposażony w drzwi z podwójnej stali również pełni funkcję prewencyjną – odstrasza możliwych złodziei. Sejf spełniający najwyższe wymogi bezpieczeństwa gwarantuje wypłatę ubezpieczeniową. W wypadku kradzieży, gdy ucierpi Twoje mienie lub stracisz je, spółka ubezpieczeniowa pokryje Twoje straty. Kupno niezawodnego sejfu i zapewnienie bezpieczeństwa Twojego mienia dla spółki ubezpieczeniowej jest największym dowodem na to, że szkoda nie została wyrządzona w wyniku Twego niedbalstwa.

Zobacz sejfy ochronne i ognioodporne tu.

Zobacz sejfy ognioodporne tu