Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

Sejf dla dziecka - pomysłowy prezent

Sejf dla dziecka - pomysłowy prezent

Mały sejf pomysłowy prezent dla dziecka 


Zbliżając się do Świąt, myślimy o prezentach dla naszych najdroższych. Największym bólem głowy są prezenty dla dzieci, które mają, wydaje się, wszystko. Jak wybrać oryginalny i użyteczny prezent i nie wydać wiele pieniędzy?

Specjaliści Saffort śpieszą do pomocy. Mały sejf dla dziecka to świetny prezent. Jest to nie tylko praktyczny, ale także uczący odpowiedzialności prezent. Dziecko musi od małych dni uczyć się, jak przechowywać cenne i ważne rzeczy. Sejf dziecięcy będzie mógł zapewnić prywatność, która jest ważna niezależnie od wieku. 

Posiadanie sejfu dziecięcego również pomoże maluchu uczyć się oszczędzić i przechowywać pieniądze. W końcu będzie posiadał osobiste schronisko, w którym będzie mógł przechowywać swoje kieszonkowe i pierwsze zarobki po wykonaniu niewielkiej pracy domowej.

Innym ważnym problemem, który można rozwiązać dzięki sprezentowaniu sejfu dla dziecka, jest prywatność braci i / lub sióstr. Często rodzeństwo niechętnie szanuje prywatność, więc sejf dla każdego dziecka da im możliwość, aby utrzymać swoje osobiste rzeczy niedostępne.

Zalecane sejfy dla dzieci:

Sejf Brihard Junior

Sejf Homesafe HV15K

https://www.saffort.lt/homesafe-hv15k

 

 

Sejf Homesafe HV17E