Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

Sieć handlowa SAFFORT rozpoczęła działalność w Słowacji

Sieć handlowa SAFFORT rozpoczęła działalność w Słowacji

Sieć handlowa Saffort zwiększa tempo rozwoju. Już od początku listopada obywatele Słowacji mogą kupić sejf na stronie Saffort.sk. Dotychczas taką możliwość posiadali mieszkańce krajów bałtyckich, Czech i Polski.

Na stronie internetowej Saffort.sk mieszkańcy, firmy, instytucje publiczne mogą wybrać swój sejf z ponad 780 różnych modeli sejfów. To są sejfy o bardzo różnym przeznaczeniu – sejfy do domu i biura, sejfy na broń, sejfy ognioodporne, szafy na dokumenty, sejfy hotelowe, sejfy certyfikowane i sejfy niecertyfikowane.

Każdy sejf na stronie Saffort jest starannie wybierany i testowany. Wszystkie sejfy są bardzo jakościowe i są sprzedawane w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Zauważyliśmy, że im dalej tym bardziej konsumenci zwracają uwagę na jakość produktów i poziom bezpieczeństwa (certyfikaty), dlatego dużą część sejfów sprzedawanych w sklepach internetowych Saffort stanowią sejfy certyfikowane zgodnie z normami Unii Europejskiej.

Wiemy, iż konsumenci słowaccy docenią możliwość wybrania z tak szerokiej oferty sejfów i szaf. Sklepy Saffort oferują największy wybór sejfów na danym terenie.  Mimo, że proponujemy szeroką ofertę sejfów, proces wyboru konkretnego produktu będzie łatwy, ponieważ stworzyliśmy bardzo prosty w obsłudze system filtrowania sejfów, a osoby, które potrzebują dodatkowej pomocy – mogą skorzystać z przewodnika doboru SAFFORT. Na naszej stronie znajdziesz sejfy wiodących producentów: Konsmetal, Polaszek, Hartmann-Tressore, Metal Safe, Brihard, Mottura, Valberg, Safetronics, Dierre.