Sieć handlowa Saffort zwiększa tempo rozwoju. Już od początku listopada obywatele Słowacji mogą kupić sejf na stronie Saffort.sk. Dotychczas taką możliwość posiadali mieszkańce krajów bałtyckich, Czech i Polski.

Na stronie internetowej Saffort.sk mieszkańcy, firmy, instytucje publiczne mogą wybrać swój sejf z ponad 780 różnych modeli sejfów. To są sejfy o bardzo różnym przeznaczeniu – sejfy do domu i biura, sejfy na broń, sejfy ognioodporne, szafy na dokumenty, sejfy hotelowe, sejfy certyfikowane i sejfy niecertyfikowane.

Każdy sejf na stronie Saffort jest starannie wybierany i testowany. Wszystkie sejfy są bardzo jakościowe i są sprzedawane w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Zauważyliśmy, że im dalej tym bardziej konsumenci zwracają uwagę na jakość produktów i poziom bezpieczeństwa (certyfikaty), dlatego dużą część sejfów sprzedawanych w sklepach internetowych Saffort stanowią sejfy certyfikowane zgodnie z normami Unii Europejskiej.

Wiemy, iż konsumenci słowaccy docenią możliwość wybrania z tak szerokiej oferty sejfów i szaf. Sklepy Saffort oferują największy wybór sejfów na danym terenie.  Mimo, że proponujemy szeroką ofertę sejfów, proces wyboru konkretnego produktu będzie łatwy, ponieważ stworzyliśmy bardzo prosty w obsłudze system filtrowania sejfów, a osoby, które potrzebują dodatkowej pomocy – mogą skorzystać z przewodnika doboru SAFFORT. Na naszej stronie znajdziesz sejfy wiodących producentów: Konsmetal, Polaszek, Hartmann-Tressore, Metal Safe, Brihard, Mottura, Valberg, Safetronics, Dierre.