Opinie o Nas
Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

95% zadowolonych klientów - opinie o sklepie Saffort

95% zadowolonych klientów - opinie o sklepie Saffort
 
 Saffort.pl - to największy w Polsce sklep internetowy oferujący sejfy, szafy metalowe i dodatki do sejfów. W swojej ofercie posiada ponad 900 sejfów o różnym przeznaczeniu.  Saffort propaguje bezpieczne zakupy przez Internet i obsługę wysokiej jakości. 
 
95% klientów Saffort wyraża zadowolenie, że wybrali nasz sklep, a także poleciliby go rodzinie i przyjaciołom. Z tego powodu bardzo cieszymy się i czekamy na opinie Państwa, gdyż tylko dzięki nim możemy stać się jeszcze lepszymi!
 
 
Opinie, które nadesłali nasi klienci możesz zobaczyć tutaj
 
Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem napisz do nas na adres [email protected]