Jak wybrać sejf?
Co planują Państwo przechowywać w sejfie?
Po ustaleniu, co planują Państwo przechowywać, można będzie odpowiednio dobrać wielkość, typ sejfu oraz poziom bezpieczeństwa.
Jakiej wielkości powinien być Państwa sejf?
Ogólna zasada jest następująca – jeżeli jest to możliwe, zawsze należy wybrać większy sejf, niż to się wydaje na początku.
Jakie są wymagania bezpieczeństwa?
Sejf chroni nie tylko przed kradzieżą, ale także przed pożarem. Im bardziej drogie są Państwu określone rzeczy, tym bezpieczniejszy sejf należy wybrać.
Gdzie sejf będzie zamontowany?
Są trzy rodzaje sejfów ze względu na sposób ich montażu: wolno stojące, ścienny i podłogowy.
Jaki rodzaj zamknięcia sejfu wybrać?
Najbardziej popularne są sejfy z zamknięciem na klucz, z mechanicznym zamkiem kodowym i zamkiem elektronicznym lub sejfy z podwójnymi zamkami. W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem są sejfy z zamkami elektronicznymi.
Przewodnik doboru
Wróć do listy nowości

Najpopularniejsze kategorie sejfów

Najpopularniejsze kategorie sejfów

Najpopularniejsze kategorie sejfów

Nie możesz zdecydować się na konkretny sejf najkorzystniejszy dla Twojego biura lub domu? Rosnące zapotrzebowanie na sejfy oraz coraz bogatsze oferty sejfów sprawiają, że jest coraz trudniej wybrać najbardziej odpowiedni sejf dla domu lub biura. W tym artykule omówimy, które sejfy najczęściej wybierają klienci niezawodnego największego sklepu internetowego z sejfami „Saffort“. Sejfy na broń, sejfy meblowe, sejfy pancerne i przeciwpożarowe uznawane są za jedne z najpopularniejszych kategorii sejfów w Polsce, dlatego one zostaną szczegółowo opisane w tym artykule.

Sejfy na broń – obligatoryjne dla myśliwych

Myśliwi wyjątkowo cenią sejfy na broń, które świetnie niezawodnie chronią broń oraz rodzinę. Odpowiedzialni rodzice, chcąc chronić swe dzieci przed niebezpieczeństawami, nabywają sejf na broń, w którym można zmieścić nie tylko broń, lecz także inne drobne niebezpieczne rzeczy. Oferowane przez „Saffort“ sejfy spełniają wszystkie wymogi prawne Rzeczpospolitej Polskiej dotyczące przechowywania broni myśliwskiej oraz broni do samoobrony.

Sejfy meblowe lub sejfy do domu – nieduże sejfy ukryte w meblach

Sejfy meblowe – to jeden z najtańszych sposobów ochrony mienia przed złodziejami. Bez względu na fakt, że te sejfy nie są certyfikowane, one świetnie chronią Twoje mienie i ważną informację. Jakościowe sejfy meblowe będą chronić Twoje pieniądze, ważne dokumenty, biżuterię oraz inne kosztowności przed złodziejem. Sejfy meblowe świetnie się nadają do biura i domu. Jakościowe sejfy meblowe, dadzą możliwość wyjechać z domu na dłużej. Ponadto niebezpieczne rzeczy można schować przed dziećmi.  „Saffort“ oferuje sejfy meblowe w atrakcyjnych cenach. Poza tym, zamówić preferowany sejf można przez Internet i on zostanie dostarczony do domu za darmo.

Sejfy antywłamaniowe – certyfikowana ochrona przed złodziejami

Sejfy pancerne testowane w ekstremalnych warunkach w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przed złodziejami. „Saffort“ oferuje jedynie sejfy zgodne z normą europejską, które świetnie będą chronić twoje kosztowności, gotówkę, dokumenty oraz inne ważne mienie. „Saffort“ oferuje niezwykle bogaty asortyment sejfów pancernych.

Sejfy ognioodporne będą chronić Twoje mienie w przypadku pożaru

Sejfy przeciwpożarowe ochronią Twoje drogie mienie przed otwartym ogniem w ciągu określonego podanego w certyfikacie czasu. Znajdujące się w sejfie dokumenty, gotówka, kary bankowe, biżuteria oraz inne kosztowności będą bezpieczne przed wysoką temperaturą. Sejfy przeciwpożarowe zwykle są cięższe niż podobnych wymiarów sejfy pancerne. Ich ściany również są bardzo grube, dlatego wybierając sejf przeciwpożarowy, ważne jest sprecyzować wewnętrzne wymiary oraz pojemność.

Sejfy luksusowe – piękny detal wnętrza

Sejfy luksusowe nie tak bardzo rzucają się w oczy, a często są ozdobą Twojego wnętrza. To świetny wybór dla tych, którzy często korzystają z sejfu i chcą, żeby był on łatwo dostępny oraz świetnie włączył się w wyposażenie wnętrza. Sejf luksusowy charakteryzuje się wyjątkowym designem stworzonym przez europejskich producentów sejfów.

Sejfy depozytowe – dla pracy bez przeszkód

Czy często otrzymujesz gotówkę? Sejfy depozytowe – to bezpieczny sposób szybko wrzucić pieniądze, klucze lub inne ważne rzeczy do sejfu. Te rzeczy możesz wyjąć tylko wtedy, gdy otworzysz sejf. To świetna opcja dla biura, chroniąca Twoje osobiste bezpieczeństwo przed napadem. Tego typu sejfy najczęściej wybierają sklepy i banki, ponieważ szybko wkładać pieniądze może każdy pracownik, a wyjąć je jedynie osoba upoważniona. W domu ten sejf również się przyda, ponieważ bez konieczności sprowadzania kodu sejfu zaoszczędzisz czasu, wkładając pieniądze do sejfu.

Sejfy hotelowe – dla wygody klientów

Sejfy hotelowe przeznaczone dla klientów hoteli, którzy chcą bezpiecznie trzymać swoje drogie rzeczy. Goście hotelu zamykają sejf przy pomocy stworzonego przez siebie kodu. Wszystkie sejfy hotelowe posiadają kody „master“, dzięki którym otworzenie sejfu jest możliwe w przypadku, jeżeli klient zapomni własny kod.

Sejfy na klucze – dla serwisów samochodowych, szkół i hoteli

Sejfy na klucze najczęściej używane są w placówkach, w których znajduje się mnóstwo pomieszczeń zamykanych na klucze lub w przypadku serwisów samochodowych – mnóstwo samochodów. Sejfy na klucze często wyglądają jak zwykłe pudełka, w których wygodnie jest trzymać porządnie klucze, lub bardzo bezpieczne sejfy na klucze, które najczęściej wybierają biznesmeni handlujący samochodami oraz hotele. Te sejfy przydadzą się we wszystkich firmach, w których znajduje się dużo pomieszczeń. Na przykład w szkołach, na uniwersytetach, w biurach, więzieniach sejfy na klucze pomogą uniknąć wielu skomplikowanych sytuacji.

Sejfy pancerne oraz przeciwpożarowe – podwójna ochrona Twoich kosztowności

Sejfy pancerne i przeciwpożarowe – to niewątpliwie liderzy bezpieczeństwa. One będą chronić Twoje ważne dokumenty, papiery wartościowe, pieniądze, biżuterię oraz jakiekolwiek inne drogie Ci rzeczy zarówno przed włamaniem, jak i w przypadku pożaru. Sejfy przeciwpożarowe i pancerne nie tylko zadbają o Twoje kosztowności w przypadku napadu, lecz także będą chronić je podczas pożaru. Sejfy dostosowane do ekstremalnych warunków możesz znaleźć według indywidualnych potrzeb. Wysokość, szerokość, głębokość, pojemność, waga, certyfikat oraz typ zamka możesz wybrać według własnych preferencji. 

Sejfy ścienne i sejfy podłogowe – niewidoczne sejfy, dzięki którym możesz schować swoje mienie

Sejfy ścienne i podłogowe złodzieje trudniej znajdują, ponieważ je można schować pod różnymi meblami. Te sejfy nie rzucają się w oczy, gdy wejdziemy do biura lub domu, dlatego złodzieje mogą nawet się nie domyśleć, że takowy posiadasz. Sejfy ścienne są trochę prostsze w obsłudze niż sejfy podłogowe, dlatego warto je wybierać, jeżeli planujesz w nich trzymać często używane rzeczy. Sejfy podłogowe są mniej zauważalne i zaleca się je chować pod meblami, dlatego eksperci „Saffort“ polecają je wybierać dla tych, którzy nie muszą często wyjmować pieniędzy, dokumentów lub innych kosztownych rzeczy znajdujących się w sejfie.

Nadal wahasz się, jaki sejf najlepiej spełni Twoje potrzeby? Skontaktuj się z życzliwymi pracownikami „Saffort“, którzy niewątpliwie znajdą optymalny dla Ciebie wariant: https://www.saffort.pl/kontakt.